Gå til innhold

Kan alle jenter squirte?


Anbefalte innlegg

Skrevet

I så fall; hvordan da? Min nye kjæreste har satt seg som mål å få meg til og gjøre det. Men det har aldri skjedd før 😛 Er det noe alle kan?

Anonymkode: 6236b...08d

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg kan ikke. Jeg har prøvd allverdens med teknikker jeg har funnet på nettet, men det er ikke sjans. Har endt opp med å tisse på meg, men det er det.

Anonymkode: fee83...c69

Skrevet

Nei, ikke alle kan. 

Skrevet

Absolutt ikke

Anonymkode: 73a9c...b03

Skrevet
2 hours ago, AnonymBruker said:

Jeg kan ikke. Jeg har prøvd allverdens med teknikker jeg har funnet på nettet, men det er ikke sjans. Har endt opp med å tisse på meg, men det er det.

Anonymkode: fee83...c69

Det er som regel slik i begynnelsen, at det bare renner ut i stedet for å sprute fordi man automatisk kjemper imot, men etterhvert blir man vant til følelsen og spruter ordentlig! (Det er litt urin i squirt, men sørg for å drikke nok så er det så utvannet at det ikke lukter urin i det hele tatt) 

Det er mye vanskeligere å få seg selv til å squirte enn om man han en partner som kan riktig teknikk. Og jo - alle kvinner kan faktisk squirte. Jeg (lesbisk kvinne) har gjort personlig research på en lang rekke kvinner og hittil har hver eneste(!!) squirtet med meg. Ofte bare bittelitt de første gangene, men noen ganger har det vært skikkelig fontene, noe som alltid overrasker dem som aldri trodde det var mulig. 

På Pornhub finnes det en asiatisk kar som har instruksjonsvideoer om dette, jeg mener å huske at han heter Kenneth ettellerannet. Søk opp «Kenneth squirt 101» eller noe i den duren. You’re welcome 😋

Anonymkode: ccaaa...477

Skrevet

Jeg har lest noen forskningsartikler som tyder på at ikke alle kan. Squirten kommer fra Skenes kjertler. Jo flere kjertler du har, jo mer kan du squirte. Noen kvinner hadde flere kjertler, andre ingen. De fant også en kvinne som hadde få, men som fikk flere etter at hun hadde lært seg teknikkene, så hypotesen er at det er noe man kan lære.

Du kan lese mer om hva jeg har funnet her

  • Liker 1
Skrevet (endret)
1 time siden, AnonymBruker skrev:

På Pornhub finnes det en asiatisk kar som har instruksjonsvideoer om dette, jeg mener å huske at han heter Kenneth ettellerannet. Søk opp «Kenneth squirt 101» eller noe i den duren. You’re welcome 😋

Kenneth Play heter han... og er en flink instruktør med sine klipp. Men hun damen som han prøver det på filmene har squirtet på litersvis fra før. Så så enkelt er det ikke, det kommer ikke over natta, det er som sagt tidligere lengre opp at det er skenes kjertler som styrer sprutingen... Skenes kjertler kan sammenlignes med mannens prostata når det gjelder sprutingen.  Produskjonen av "squirten" skjer i nyrene i rekordfart når skenes kjertlene blir tirret eller aktivisert, urin blæra fylles med ren blank væske. Den er så fersk at det ikke lukter, smaker og har fått den gulaktig fargen som urinen har enda, det som kommer ut er en blanding av den og et sekret skenes kjertler utvikler for å smøre urinrøret under squirtingen... Urin eller ikke, selv forskerne vet ikke med 100% nøyaktighet enda hva det er, men den inneholder mest sannsynlig samme væsken som urin. Det er iallefall ufarlig, noen får orgasme samtidig, noen kjenner ikke så mye nytelse av squirtingen...

Endret av Bamseklemmer

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...