Gjest Gjest Skrevet 26. juli 2005 #1 Skrevet 26. juli 2005 Hei!! Skal gifte meg om en mnd..... Bare har et lite problem: Har sett ut to sko typer som var fine: Etr par hvite som var lukket og et par sandaler med medium hel...... Hva ville dere gått for til en halvlang kjole? (hvit selfølgelig.......) m/ slør Passer det med tights/strømebukse under brudekjolen, eller ville dere gått for bar hud? Klem fra Natalie S.
Smarties Skrevet 26. juli 2005 #2 Skrevet 26. juli 2005 Hei! I utgangspunktet syns jeg det hørtes fint ut med sandalene.. Men kanskje ikke, siden du skal ha slør!? Tror jeg mener følgende; uten slør: sandaler. Med slør: lukkede. Lukkede sko - kan godt ha strømpebukse, syns jeg. Siden sandaler har åpen tå, er det jo ikke så stilig med strømpebukse.. Så der hadde jeg gått for bare legger. Lykke til!
tommeline Skrevet 26. juli 2005 #3 Skrevet 26. juli 2005 Hvis du syns de er like fine, ville jeg gått for dem du syns er best å ha på foten. Syns det er vanskelig å si hva som passer best når jeg ikke har sett verken kjole eller sko... Sandaler blir jo mer sommerlig enn lukkede sko.
lol75 Skrevet 26. juli 2005 #4 Skrevet 26. juli 2005 Ingen problem å ha strømper i åpne sandaler, men sørg for å kjøpe uten forsterket tå/uten søm.
Brud i sommer Skrevet 26. juli 2005 #5 Skrevet 26. juli 2005 Jeg ville gått for lukket sko, og så ville jeg nok ha hatt stayups.. Strømpebukse blir vel litt voldsomt på sommeren - og helt uten er litt "harry" syntes jeg.. Men smaken er jo delt.. Lykke til med valget!
Blueberry Skrevet 27. juli 2005 #7 Skrevet 27. juli 2005 Ville gått for lukket sko tror jeg, og med stay-ups. Men det viktigste er å tenke på om du klarer å gå med skoene hele dagen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå