Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Dalwhinnie
Skrevet

Føttene mine trenger litt ekstra stell. Etter mye tråkking barbent og i sandaler, har jeg fått en del hard hud som har begynt å sprekke på hælen. Ikke slike sprekker som går dypt og gjør vondt, men jeg tenkte å få gjort noe med dem før det kommer så langt.

Når jeg leter på gule sider, finer jeg imidlertid både fotterapeuter og fortpleiere. hva er egetnlig forskjellen? Vet at en fotterapeut jobber med inngrodde negler og slikt, men er fotpleie kun fotbad, massasje og stell av negler? Går fotpleieren skikkelig til verks med hard, sprukken hud, eller må jeg til fotterapeut med dette?

Gidder ikke bestille time og finne ut at jeg bare har fått stelt tåneglene, når problemet er hælene. Tar også imot tips om flinke, billige fotpleiere/-terapueter i Oslo sentrum/sentrum øst :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...