Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei :) 

var noen som fortalte meg at jeg burde få jobb på supply båt siden det er godt betalt. Hva er supply båt? Noen som har erfaring med det? Har fagbrev som kokk. Evt hvor finner man utlyste stillinger?

Anonymkode: 3132c...52c

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg vet ikke, men du kan jo google. Skriv det i ett ord, ikke del det opp.

Anonymkode: 11c34...5e9

Skrevet

Er dårlig tider offshore men kontrakt rederiene. De fleste tar inn søknader året rundt. Du må ha IMO sikkerhetskurs og helseattest som absolutt minimum. Er du villig til å jobb i forpleining men ikke nødvendigvis stuert/kokk øker sjansen for jobb. 

Anonymkode: 7cd6b...afa

Skrevet

Følg Facebookgrupper for ledige maritime og offshore jobber. De lyser ut kokkestillinger innimellom, spesielt vikariater. Du må ha IMO 60 kurs, legeattest og være klar til å reise på kort varsel. 

(og du bør helst ikke være av typen som blir lett sjøsyk)

Skrevet

Supplybåt er skip som ofte går fra land til plattformer med materialer, matvarer og utstyr de trenger ombord. Du kan kontakte rederier direkte og melde deg som ringevikar, og samtidig høre hva som kreves av kurs og lignende. Ville tatt kontakt med rederier som Eidesvik, Solstad, Møgster shipping, Knutsen, Tidewater eller konsulentfirmaet Hadrian Maritime (de legger ut ledige stillinger på facebook).

Anonymkode: af132...b3a

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...