Gå til innhold

Hvor i trondheim


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Sjetnemarka. Du kan finne noe der til godt under din pris.

Bratsberg tror jeg blir litt langt unna, du får se på kartet hvor det er hvis du ikke er kjent.

Heimdal kan nok sikkert gå men vær oppmerksom på at det er en del tvilsomme personer i sentrum.

Anonymkode: cec50...89e

  • Liker 1
Lenke til kommentar
https://forum.kvinneguiden.no/topic/1407018-hvor-i-trondheim/#findComment-26015608
Del på andre sider

Som flere nevner er det nok på sørsiden av Trondheim du finner rimeligste eneboliger. Byneset og Klæbu kan også være alternativer om du ønsker å bo landlig, men fortsatt max 30 min fra sentrum. På Byneset kan du få en fantastisk sjøutsikt også :) 

Ellers kan du også se mot Malvik hvis du kan/vil flytte utenfor Trondheim kommune. Enten Vikhammer (ca 20 min med bil til Trondheim sentrum) eller Hommelvik (ca 30 min) kanskje? Det går tog og buss til sentrum om du ønsker å kjøre kollektivt. 

Anonymkode: 77c6b...7e7

Lenke til kommentar
https://forum.kvinneguiden.no/topic/1407018-hvor-i-trondheim/#findComment-26016093
Del på andre sider

3 timer siden, AnonymBruker skrev:

Hvor i Trondheim kan jeg jo hvis jeg ønsker enebolig, minst 1-2 mål tomt, helst ikke oppussings objekt, Max 30min til sentrum? 6-7mill i budsjett? Er dette umulig?

Anonymkode: 19376...eb3

30 min med bil eller kollektivt? 

Den største bøygen er nok tomtestørrelsen. Desto nærmere sentrum desto mindre tomt.

Lenke til kommentar
https://forum.kvinneguiden.no/topic/1407018-hvor-i-trondheim/#findComment-26016144
Del på andre sider

Annonse

Finn.no gir deg svaret, men Byåsen, Stavset of Ugla bør jo være fine steder for leting etter hus med stor hage. Der har du også kort vei til marka og veldig fint utfartsterreng med flere flotte topper og masse vann som ligger usjenert til. 

Lenke til kommentar
https://forum.kvinneguiden.no/topic/1407018-hvor-i-trondheim/#findComment-26016165
Del på andre sider

4 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Hvor på Flatåsen finner du eneboliger med 1-2 mål tomt?

Anonymkode: cec50...89e

Kort og godt: ingen steder. Jeg ville sett på Byneset. Det er ikke så langt unna byen og i tillegg så er det veldig fint der. Det er ikke så fint på Flatåsen eller de andre områdene som er nevnt. 

 

Anonymkode: d5af5...10a

Lenke til kommentar
https://forum.kvinneguiden.no/topic/1407018-hvor-i-trondheim/#findComment-26020733
Del på andre sider

Byneset, Klæbu eller Vikhammer, der er det veldig fint 👍🏻 Mulig du må litt høyere i pris på Vikhammer, har ikke fulgt med på boligmarkedet i det siste. 
 

Ellers så er det rimelig på Kolstad, Flatåsen og der omkring, men det er flere blokker og færre eneboliger. Det er heller ikke like fint, og mindre populære områder, men jeg kjenner mange som bor der og trives godt 😊. Tiller/Heimdal og Sjetnemarka er kanskje et alternativ også.

Anonymkode: 90e8a...453

Lenke til kommentar
https://forum.kvinneguiden.no/topic/1407018-hvor-i-trondheim/#findComment-26020773
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...