Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest metseeri
Skrevet

kan dere anbefale noen bra dekkstifter? en som er bra til å skjule knallrøde hissige kviser? :sjenert:

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Helena Rubensteins Magic Concealer er kjempe bra :tommel:

Den dekker veldig bra, både kviser og mørke ringer. Tuben er på 15ml og koster ca215 kr! Godt kjøp!!! ;)

Endret av Lilol
Skrevet

Mange såkalte "tryllepenner" dekker ikke kviser så godt. Har hørt at Clearasil har en bra (har aldri prøvd den selv...) Den skal visstnok dekke, og forhindre at kvisen blir værre. Et billig alternativ som du kanskje burde prøve. Fåes i de fleste matbutikker tror jeg.

Gjest gjest1
Skrevet

Magic Concealer er ikke en såkalt tryllepenn, og jeg er enig med Lilol at den dekker kviser og andre ujevne områder godt.

Og ikke minst at det er et godt kjøp med tanke på pris.

Gjest Gjesta
Skrevet

Forget It concealer fra Biotherm skal også være bra. Den er også i tube. Jeg har prøvd den på hånden, og den ser veldig naturlig ut, samtidig som den dekker godt.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...