Gjest Guest Skrevet 19. juli 2005 #1 Skrevet 19. juli 2005 Jeg tok nettopp en Clear Blue graviditetstest. "Tissepinnen" ble rosa,men det skjedde ikke noe mer...? Den sugde ikke opp noe. Jeg klarer selvfølgelig ikke å tisse mer nå,men kan jeg bruke den etterpå,tisse på den en gang til? Merkelige greier, har aldri vært borti det og jeg som har gått 4 dager over og endelig skulle teste!
Pleier Skrevet 19. juli 2005 #2 Skrevet 19. juli 2005 Holdt du den lenge nok da? Så den fikk nok urin? Det virket veldig snodig iallefall.
Gjest Guest Skrevet 19. juli 2005 #3 Skrevet 19. juli 2005 Den skal holdes til den blir rosa, og det gjorde jeg. Men jeg er helt enig at det virker som om det ikke ble nok urin.
Chiquita Skrevet 19. juli 2005 #4 Skrevet 19. juli 2005 Hva som skjedde vet jeg ikke, men jeg er helt sikker på at du ikke kan bruke den en gang til. Men ta en telefon eller send en mail til de som distibuerer ClerarBlue i Norge, og be om en forklaring. Er du heldig får du en ny test i kompensasjon (selv om det ikke vil hjelpe deg stort i øyeblikket, så har du i allefall ikke tapt penger)
Flowery Skrevet 19. juli 2005 #5 Skrevet 19. juli 2005 Men hvis kontrollstreken er der, så er den vel tatt riktig?
Chiquita Skrevet 19. juli 2005 #6 Skrevet 19. juli 2005 Slik jeg forstod det, så kom det ikke noen kontrollstrek engang, altså at ingenting skjedde. Eller at hele greia ble rosa - uten noen strek i det heletatt. Uansett er jo testen ikke slik den skal være, og en klage kan sendes, synes jeg
Gjest Guest Skrevet 20. juli 2005 #7 Skrevet 20. juli 2005 Det opplegget med rosa fargen er egentlig ganske dumt, for jeg har og erfart at selv om den blir rosa (det blir den jo umiddelbart) så har den ikke fått nok urin fordet. Ta sekundene neste gang, og send en klage så får du nok en ny!
Gjest Guest Skrevet 20. juli 2005 #8 Skrevet 20. juli 2005 Akkurat det har skjedd med meg en gang også... Demonterte testen etter en stund jeg... bare litt nysgjerrig.. og da viste det seg av selve testplasten ikke var i kontakt med tissepinnen Rett og slett produksjonsfeil! Ta kontakt med Clearblue så får du nok en ny en! Lykke til!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå