smidja Skrevet 19. juli 2005 #1 Skrevet 19. juli 2005 Har dere blitt supermedlem? Hvis ja, hvorfor? Og er dere fornøyd med det? Ja, vet jo at ikke forumet har vært oppe såååå lenge, og at det kanskje er vanskelig å svare på nå da, men... Er ikke det ennå, men lurer på å bli. Men så tenkte, spør de andre som er det om det er bra Så hva sier dere folkens? Ja eller nei...?
Gjest Aurélie Skrevet 19. juli 2005 #2 Skrevet 19. juli 2005 Super meg her og super meg der. Nei, takke meg til vanlig medlemsskap. De fleste stemmer vel i ang. dette, selv om jeg tipper at flertallet av KG`ere innen jul vil være "supre" medlemmer (KG har ingen annen funksjon for meg enn å skrive/lese i ulike debatter. Dagbok/blogg på nettet er ikke min stil. Skriver dagbok i det private, og skulle jeg kombinert dette med å skrive dagbok/blogg online, så tror jeg at jeg hadde fått en overdose av mitt eget tankespinn, gjøren og laden. )
lillesky Skrevet 19. juli 2005 #3 Skrevet 19. juli 2005 (endret) Jeg er supermedlem! Ble supermedlem uten å sjekke hva man fikk ekstra. Måtte bare prøve, og jeg er storfornøyd! Bloggen er veldig fin, den er akkurat som en ordentlig blogg! Også liker jeg det at jeg kan legge inn vedlegg i innlegg. Kjempefin funskjon! Også har jeg mye større plass i pm-mappa. Endret 19. juli 2005 av lillesky
Arkana Skrevet 19. juli 2005 #4 Skrevet 19. juli 2005 (endret) Nei, er ikke supermedlem og kommer neppe til å bli det heller. Jeg har ikke bruk for noen av funksjonene man får eller blog (dagboken er mye finere og mer praktisk). Dessuten er det rimelig irriterende med bilder i signatur, så det ønsker jeg i allefall ikke. (Heldigvis kan man ignorere brukere.) Bilder/vedlegg i innlegg har jeg heller aldri hatt bruk for, og for mange slike vedlegg blir også irriterende. Nei, jeg har det helt supert som vanlig medlem. Endret 19. juli 2005 av Arkana
Gjest Emera Skrevet 19. juli 2005 #5 Skrevet 19. juli 2005 Jeg har ikke sett noen funksjoner som frister nok til at jeg blir supermedlem, nei. Bilder i innlegg og signatur synes jeg også er forstyrrende, så det vil jeg ikke ha. Vil jeg illustrere noe med et bilde, synes jeg det går helt fint å lage en god, gammeldags link!
LilleBille Skrevet 21. juli 2005 #6 Skrevet 21. juli 2005 Jeg var sikker på at jeg kom til å bli supermedlem - men jeg kommer ikke til å bli det. Det er ikke på grunn av de få kronene det er snakk om - men jeg liker ikke bilder i innlegg og signatur - er helt enig i at det virker forstyrrende - og ignorerer også derfor alle brukerne som har det.
Gjest Dum Perignon Skrevet 21. juli 2005 #7 Skrevet 21. juli 2005 Kommer ikke på tale å bli det. Blir det stort flere iriterende bilder og sånn nå, er det nok mange som vil fylle ut ignoreringslisten (som heldigvis er tilgjengelig også for andre enn superne)
Annie Skrevet 22. juli 2005 #8 Skrevet 22. juli 2005 Jeg kommer heller ikke til å bli supermedlem. Håper det kommer til å fortsette som nå, og ikke at vi "må" bli supermedlemmer. Blogge gjør jeg andre steder, så jeg trenger ikke det her også.
Gjest Gjesta Skrevet 23. juli 2005 #9 Skrevet 23. juli 2005 Er ikke supermedlem, og kommer neppe til å bli det heller.
Anglofil Skrevet 24. juli 2005 #11 Skrevet 24. juli 2005 Nei, og kommer ikke til å bli det heller. Har hverken bruk for flere funksjoner og jeg har såpass lite penger, så de pengene jeg kan avse ønsker jeg å bruke på andre ting. Mvh Yvonne
Gjest Bellatrix Skrevet 24. juli 2005 #12 Skrevet 24. juli 2005 Jeg var sikker på at jeg kom til å bli supermedlem - men jeg kommer ikke til å bli det. Det er ikke på grunn av de få kronene det er snakk om - men jeg liker ikke bilder i innlegg og signatur - er helt enig i at det virker forstyrrende - og ignorerer også derfor alle brukerne som har det. ← ingen som tvinger deg til å ha bilder selv om du er supermedlem.
Annie Skrevet 24. juli 2005 #13 Skrevet 24. juli 2005 ingen som tvinger deg til å ha bilder selv om du er supermedlem. ← Hva er da vitsen?
Gjest Bellatrix Skrevet 24. juli 2005 #14 Skrevet 24. juli 2005 Hva er da vitsen? ← Blogg, flere pmer, bilde i profilen. kommer ikke til å ha bilde i signaturen, men det er mulig jeg legger inn ett bilde eller to i dagboka. Synes det er ok.
Gjest Milah Skrevet 25. juli 2005 #15 Skrevet 25. juli 2005 Jeg er ikke supermedlem, og har heller ingen umiddelbare planer om å bli det!
Gjest *Sexy*Cat* Skrevet 25. juli 2005 #16 Skrevet 25. juli 2005 Nei, jeg er ikke supermedlem. tviler på at jeg kommer til å bli det også. dagbog/blogg på nettet er ikke mine greie. Og at man kan ha bilder i signaturen er ikke så fristende heller.
Pepita Skrevet 25. juli 2005 #17 Skrevet 25. juli 2005 Nei, jeg er ikke medlem og kommer ikke til å bli det heller. Eneste grunnen må være hvis den gamle "Mine innlegg" kun blir tilgjengelig for Super så vruderer jeg det nok! Det er det eneste jeg savner!
Cr@sh Skrevet 25. juli 2005 #18 Skrevet 25. juli 2005 Jeg har ikke sett noen funksjoner som frister nok til at jeg blir supermedlem, nei. ← Ikke jeg heller.
Gjest Madeline Skrevet 26. juli 2005 #20 Skrevet 26. juli 2005 Jeg kommer ikke til å bli supermedlem. Har ikke brukt for noen av de ekstra funksjonene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå