Tiit Skrevet 16. juli 2005 #1 Skrevet 16. juli 2005 Jeg er nettopp blitt introdusert for Sudoku, og er blitt littegranne hekta. Det er veldig spennende å prøve seg på litt logisk tankearbeid på denne måten. Flere som har blitt hekta?
Tiit Skrevet 16. juli 2005 Forfatter #3 Skrevet 16. juli 2005 Det var nå jeg skulle lagd en link til deg, men det kan jeg ikke. Om du tipser meg, skal du få en super link. Kort sagt er det et slags kryssord med tall - logiske nøtter. Du skal fylle ut tomme ruter med tall etter noen enkle regler, men som det krever mye systematikk, logikk og tålmodighet for å få til. Men det er morsomt!
Gjest Guest Skrevet 16. juli 2005 #4 Skrevet 16. juli 2005 Har ikke gjort annet enn å løse slike de siste døgnene.
Gjest gaja ii Skrevet 16. juli 2005 #5 Skrevet 16. juli 2005 http://www.aftenposten.no/nyheter/nett/spill/sudoku/
Malie Skrevet 17. juli 2005 #7 Skrevet 17. juli 2005 Nope! Har klart å unngått å bli hekta på Sudoku.. Har derimot andre små spill som eg spiller støtt og stadig.. Det siste nå er skihopp. Konkurranse i heimen om å hoppe lengst! Skihopp Er også skiflyvning, det er litt vanskeligere..
Malama Skrevet 17. juli 2005 #8 Skrevet 17. juli 2005 Ikke hekta, men gøy er det. Jeg har for det mest løst dem på BT.no, men de er ikke direkte vanskelige (selv om jeg bruker "vanskelig" og aldri rører "hjelp"-knappen) men jeg løser dem her og der, på papir eller på pc, der jeg kommer over dem egentlig, og det er jo gøy da.
Gjest Guest Skrevet 17. juli 2005 #9 Skrevet 17. juli 2005 Jaaa, jeg er hekta. Først begynte jeg med de som står på trykk i Aftenposten. Nå har jeg gått over til dem på Aftenposten og Bergens Tidendes nettutgaver. (Har til og med begynt å løse middels-oppgavene)
Crazee Skrevet 19. juli 2005 #10 Skrevet 19. juli 2005 Eg gav ei lenke her tidlegare: http://sudoku.com.au og ja. Eg er hekta.
Bjavertald Skrevet 23. juni 2022 #11 Skrevet 23. juni 2022 Også hektet på den tiden, jeg har spilt i fem år nå https://sudokupro.app/
AnonymBruker Skrevet 24. juni 2022 #12 Skrevet 24. juni 2022 i en tråd fra 2005!? Anonymkode: 67c20...cdf
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå