Gå til innhold

Konfirmasjon og antall


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hei!

Hvordan er reglene med tanke på feiring av konfirmasjon i et selskapslokale? Gjelder det 200 eller 20 stk? Og hvordan ser dere på å tøye reglene med tanke på dette? (Ikke bit av meg hodet, kun fått invitasjon og er ikke arrangør) :)

Anonymkode: 16ec8...0e3

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Hvis dere leier så er det maks 200 for da er utleier ansvarlig arrangør! Og ikke tøy reglene! Meld fra om noen gjør det er du snill!

Anonymkode: 52661...9aa

AnonymBruker
Skrevet
48 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Hvis dere leier så er det maks 200 for da er utleier ansvarlig arrangør! Og ikke tøy reglene! Meld fra om noen gjør det er du snill!

Anonymkode: 52661...9aa

Kun så mange som det er plass til med 1 meters regel. Du skal leie ganske store lokaler for å invitere 200 gjester. 

Anonymkode: 46362...687

Skrevet

Vi blir i utgangspunktet 25. Har leid lokale og har fått beskjed av arrangør om å lage en oversikt over hvilke av gjestene som kan utgjøre en "kohort" og som kan sitte nærmere enn 1 meter.

Lurer litt på hvordan vi skal få til dette her.... Men jeg tror det er 20 hvis det er privat og 200 hvis du er på offentlig sted.

AnonymBruker
Skrevet

Om du leier lokale kan du ha inntil 200 å må stå ansvarlig  selv

 

Hjemme inntil 20

Anonymkode: c3f9b...ee6

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...