Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg tror jeg har gått inn i en fødselsdepresjon. Baby er 5 uker og fram til nå har det gått greit, men de siste dagene har jeg ramlet helt ned i mørket. Vil bare at andre skal ta henne, klarer ikke engasjere meg, og føler meg bare svart på innsiden 😞. Har også en 3-åring som trenger meg. Jeg føler jeg har klart å ivareta barna bra disse ukene til tross for manglende glede, men de siste dagene har jeg stort sett ligget i senga og knapt sett noen av dem. Samboeren tar seg av barna, men får derfor ikke særlig tid til å prate med meg. 

Hjelpetilbudet er der, men ingen ting starter før etter ferien. Så nå er jeg ganske lost på hva jeg skal gjøre. Er det noen som har vært gjennom det samme og som har noen gode råd til hva jeg kan gjøre for å unngå å falle helt ned i mørket? Får så vondt av barna mine, spesielt den minste 😢

Anonymkode: 3ee8f...b61

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Huff, så vondt! Snakk med helsesykepleier eller fastlegen så fort som mulig! Her hvor jeg bor er helsestasjon åpen ihvertfall, har time der til uka. Sender deg en klem ❤️

Anonymkode: 4fd0d...7a2

Skrevet

Å, kjenner meg igjen. For meg hjalp det å få venner på besøk som jeg kunne snakke med. Kan du klare det? Eller har du noen andre du kan ringe? Kan du få gått deg noen turer uten barn og få klarnet tankene?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...