Gjest hmm?? Skrevet 4. juli 2005 #1 Skrevet 4. juli 2005 hvordan får jeg vanlige bilder over på pc? Jeg har ikke scanner, men kan jeg få de kopiert over på cd i en fotobutikk?
Grooo Skrevet 4. juli 2005 #2 Skrevet 4. juli 2005 Bruker du APS eller vanlig film? Jeg lånte/leide engang en APS-skanner i en fotobutikk og scannet direkte fra filmen inn på pc. Genialt! (Filmen må såklart fremkalles på vanlig måte først, og så stapper man den bare inn i dette apparatet som er koblet til pcen.) Vet ikke om fotobutikker tar på seg å scanne inn bilder, har aldri hatt behov for det siden jeg har scanner selv.
Gjest Devil's Spawn Skrevet 4. juli 2005 #4 Skrevet 4. juli 2005 Mulig de har slutta med det, men før digitalkameraene var på markedet kunne man levere inn filmen og få det på CD.
Cronos Skrevet 5. juli 2005 #5 Skrevet 5. juli 2005 Du bør kanskje alliere deg med noen som har scanner, ja. Det er den eneste måten jeg vet om å få papirbilder over på pc.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå