Gå til innhold

NRK - hvilken serie skal jeg se nå? Før vi dør eller DNA?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå i det siste har jeg sett og likt Fartsblind, Tyskland 86, The Bold Type, Exit, Zoeys spilleliste og mye annet på NRKs nett-tv, og trenger noe nytt å se. Jeg står mellom Før vi dør eller DNA. Noen som har sett dem og kan anbefale hvilken av dem jeg bør velge? 

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Har ikke sett "Før Vi Dør", men så "DNA" for noen dager siden. Synes den var ganske bra. "Før Vi Dør" har jeg ikke sett eller hørt om, men det kan jo se ut som noe jeg burde gi en sjanse, mtp. mangel av ting å glÆÆÆne på - så takk for tips :Nikke:

Edit : Da har jeg sett på "før vi dør", og den kan jo virke ok-ish, men man må virkelig være typen til å kunne skru av litt lÅgisk tenkning og bare "se på", for det serien er godt virkelighetsfjern :opplyser:

Se "DNA" først, er min anbefaling.

Endret av Beeblebrox
Skrevet

Ville sett dna først siden jeg har sett hele og synes den var veldig bra. 👍🏻Er jo bare 8 episoder av 30 min.
Før vi dør begynte jeg å se på mandag, og har sett 4 episoder av sesong 1, og synes den også er spennende. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...