Gjest Tari i.i Skrevet 1. juli 2005 #1 Skrevet 1. juli 2005 Jeg er på jakt etter en fin og litt spesiell ankellenke... Har du noen tips?
Lindapuz Skrevet 1. juli 2005 #2 Skrevet 1. juli 2005 kondomeriet.no har mange pene men de er litt dyre så vi bruker helst bare tau...
aline Skrevet 1. juli 2005 #3 Skrevet 1. juli 2005 har sett noen fine og litt annerledes ankellenger (som ikke er det samme som bondage-utstyr ) på Glitter. fant ett med hellasblå steiner rundt hele, og var så dum at jeg ikke kjøpte det, det var nydelig. de hadde litt andre typer der også, både med steiner og med vanlig sølvlenke med div på.
Lindapuz Skrevet 1. juli 2005 #4 Skrevet 1. juli 2005 Ooops.... Jeg trodde hun spurte etter bondage-ankelreimer jo :oops: Lister seg ut
aline Skrevet 1. juli 2005 #5 Skrevet 1. juli 2005 sånt skjer, men da hadde den nok ligget på seksualitet og ikke her.
Betcy Skrevet 1. juli 2005 #6 Skrevet 1. juli 2005 H&M sin nettbutikk har lekre ankellenker i flere farger til kr.19.90. Kjøpte noen der for ca.1mnd siden, og regner med at de fortsatt har igjen :-) Ellers har de mye lekkert på Glitter-butikkene!
Gjest Violetta Skrevet 1. juli 2005 #7 Skrevet 1. juli 2005 Jeg så på de på Glitter, men de er så korte! Eller har jeg veldig tykke ankler? :oops:
Gjest Daniella_ Skrevet 1. juli 2005 #8 Skrevet 1. juli 2005 Som de andre her skriver så er de på Glitter kjempe fine. Har 3-4 stykker derifra selv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå