Gå til innhold

Poppe popcorn med olivero?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Pleier å lage popcorn med en stor skje meierismør, men det er jeg tom for. Er olivero like godt å bruke? 🙈 det passer jo til steking og baking, men blir smaken grei? 

Anonymkode: 3c2be...fc4

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Jeg har aldri smakt Olivero, så jeg vet ikke... 

Men jeg ser jo at det inneholder: 
"Planteolje [olivenolje (17 %), rapsolje, solsikkeolje, kokosolje], vann, smørolje (17 %) (fra fløte eller smør med melk), fullherdet kokos- og rapsolje, skummet melk, salt, emulgator (soyalecitin, monoglyserider av fettsyrer), surhetsregulerende middel (melkesyre), konserveringsmiddel (kaliumsorbat), naturlig aroma, fargestoff (betakaroten), vitamin A, vitamin D"

Og så reklamerer de med at Olivero "kombinerer sunnheten fra olivenoljen med den gode smørsmaken", så det er jo godt mulig.
Jeg ville prøvd om jeg ikke hadde noen andre alternativer og jeg ville ha popcorn

Anonymkode: 88d24...9f3

Skrevet

Hvordan gikk det, ts?

AnonymBruker
Skrevet
9 minutter siden, Lisanna skrev:

Hvordan gikk det, ts?

Haha, har faktisk ikke rukket å lage 😂 men jeg skal prøve en annen gang, bare for å sjekke hvordan det blir 

Anonymkode: 3c2be...fc4

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...