Gjest lurerjeg Skrevet 28. juni 2005 #1 Skrevet 28. juni 2005 Det er mye salg for tiden og i den forbindelse lurer jeg på når de ordinære varene kommer i butikkene? Kjipt med salg. Vil se noe nytt!
Tusenfryd Skrevet 28. juni 2005 #3 Skrevet 28. juni 2005 Ja, sommerklær er på salg, så vi som skal ha sommerferie om en stund må bruke sorte ullgensere og støvletter om vi vil ha noe nytt rett før ferie... for nå kommer høstvarene. Drit irriterende!
Arwen Skrevet 28. juni 2005 #4 Skrevet 28. juni 2005 Ja, sommerklær er på salg, så vi som skal ha sommerferie om en stund må bruke sorte ullgensere og støvletter om vi vil ha noe nytt rett før ferie... for nå kommer høstvarene. Drit irriterende! Vårklærne er på salg, de fleste har ikke satt ned noe særlig sommertøy enda. Bare luresalg de første ukene synes jeg. At butikkene ligger langt foran årstidene er vel ikke noe nytt fenomen. Har hvertfall vært sån siden jeg startet i butikk for 7 år siden. Vårklærne begynner å komme rett etter jul og høstklærne kommer (i god tid) før skolestart - i juli.
Gjest lurerjeg Skrevet 28. juni 2005 #5 Skrevet 28. juni 2005 Vårklærne er på salg, de fleste har ikke satt ned noe særlig sommertøy enda. Bare luresalg de første ukene synes jeg. At butikkene ligger langt foran årstidene er vel ikke noe nytt fenomen. Har hvertfall vært sån siden jeg startet i butikk for 7 år siden. Vårklærne begynner å komme rett etter jul og høstklærne kommer (i god tid) før skolestart - i juli. kommer det mer sommerklær da?
Rosenrød Skrevet 28. juni 2005 #6 Skrevet 28. juni 2005 Jeg jobber litt ekstra på B-young, og hos oss kommer høstklærne i midten/slutten av juli.
Arwen Skrevet 28. juni 2005 #7 Skrevet 28. juni 2005 Nei, bare påfyll av det vi har fra før. (snakker ikke for alle butikkene nå da )
myagi Skrevet 5. juli 2005 #10 Skrevet 5. juli 2005 Bestseller butikkene får varer hver dag. (Vero Moda, Only, Vila osv.) Høstvarene har begynt og komme, og nyhetene henger i butikkene. Man må bare kommer seg forbi salgsvarene og kikke litt i butikene.
Gjest Coral Skrevet 5. juli 2005 #11 Skrevet 5. juli 2005 Syns jeg har sett en del høstklær allerede, og støvletter har de også begynt å få inn rundt omkring. Venter nok litt til før jeg går til innkjøp av høstklær, sommeren har jo omtrent nettopp startet (i hvert fall værmessig ).
myagi Skrevet 5. juli 2005 #12 Skrevet 5. juli 2005 De fikk inn noen kjempekule skinnvester med pels på Vila på cc vest i dag. Det lønner seg sjelden å vente....
Ephemera Skrevet 7. juli 2005 #13 Skrevet 7. juli 2005 Her er en smakebit av høstkolleksjonen til Fransa: http://www.fransa.com/default.asp?id=2&colpage=1 Kan allerede nå si at jeg skal ha den rosa/lilla kåpa med pelskant (men kanskje ikke i den fargen) Klesbutikkene her i byen er fulle av klær til halv pris eller mer, og en butikk hadde omtrent alle klær til kr. 99,-. Jeg fant f.eks. en kjole som jeg i vår kjøpte til kr. 899,- som nå var nedsatt til 99,- :evil: Jeg har kjøpt så mye sommerklær at de interesserer meg liksom ikke lenger. Dessuten reiser jeg på ferie til USA i neste uke og skal shoppe der . Men jeg storgleder meg til høstklærne kommer!!
Gjest Daniella_ Skrevet 7. juli 2005 #14 Skrevet 7. juli 2005 Pels er kult! Gleder meg til høstens shopping!!
Blueberry Skrevet 7. juli 2005 #15 Skrevet 7. juli 2005 Lenge siden jeg fikk høstkatalogen til H&M Rowells, men har ikke bestilt enda da. Elsker høstklær. Det er da de fineste fargene kommer. :-)
myagi Skrevet 7. juli 2005 #16 Skrevet 7. juli 2005 Her er en smakebit av høstkolleksjonen til Fransa: http://www.fransa.com/default.asp?id=2&colpage=1 Kan allerede nå si at jeg skal ha den rosa/lilla kåpa med pelskant (men kanskje ikke i den fargen) Jeg kan med en gang si at Vero Moda får helt lik, bare med brun pelskant til 999,- Det sto ikke norsk pris der, men utifra de andre valutaene kan man anta at denne blir dyrere.
lillesky Skrevet 13. juli 2005 #17 Skrevet 13. juli 2005 Jeg snakket med en som har en skobutikk, og der var alle sommervarene på tilbud. Han hadde allerede betalt for høstens varer, og de var rett rundt hjørnet! :D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå