Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Er det så vanskelig å unngå høy musikk på formiddagen og ettermiddagen? Hvorfor må dere?

Anonymkode: c23d2...2c6

  • Liker 1
Videoannonse
Annonse
Gjest AthenaRavenLuna
Skrevet

Respektløst. 

AnonymBruker
Skrevet

Er du klar over hvilken dag det er?

Anonymkode: 1726d...f4a

  • Liker 4
AnonymBruker
Skrevet
2 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Er du klar over hvilken dag det er?

Anonymkode: 1726d...f4a

20 mai?

Anonymkode: c23d2...2c6

  • Liker 2
Skrevet

17 mai må folk få lov å lage litt baluba. 

  • Liker 5
Skrevet

Må nesten få litt mer kontekst for å kunne svare? :vetikke: 

Skrevet
46 minutter siden, Anne 69 skrev:

17 mai må folk få lov å lage litt baluba. 

Ikke når det ødelegger dagen og feiringen for alle rundt. 17. mai er en dag man kan anta at de aller fleste markerer på noe vis og at det er andre sammenkomster og feiringer i nærheten, og ta litt hensyn deretter. Her i blokka har en nabo full fest både ute og inne, som om det skulle være en hvilken som helst lørdagskveld, med ditto musikkvalg og -volum og tilhørende fylleskråling. Hadde jeg hatt gjester hos meg ville det blitt en ganske utrivelig affære hvor naboens musikk ville dominert uansett hva vi sa og gjorde. 17. mai er en festdag primært i betydningen høytid og feiring, ikke fyll og helgeparty (særlig når man har naboer...).

 

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Vi satte på høy musikk, satt terrassedøren opp og spilte spill i hagen. Bor i boligfelt og det var så innmari stille. Hadde på ca en times tid. Etterpå var det flere som "hang" seg på og det ble litt mer liv i gata. Bare kos det. 

Anonymkode: 6b9ad...d2e

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Her hadde vi litt musikk på tidligere. 

Kaptein sabeltann sanger, høyt!! 

Må være lov det, men så bor vi ikke i blokk. 

 

Anonymkode: a6e8b...04c

AnonymBruker
Skrevet

Det er en festdag, det er gøy med litt liv og leven. Norge som nasjon har stått stille og vært stille nå i 2 måneder. At det derfor lages litt liv, litt leven og at vi endelig kan stå litt opp av graven er helt naturlig og rett og slett innmari deilig. Om du vil ha det helt stille kan du gjerne ta deg en tur i naturen, men at folk spiller musikk i dag er ganske forfriskende og digg. Greit at du liker når ingen lager et knyst tydelegvis men litt musikk gjør da ikke noe.

Anonymkode: 58ca6...625

  • Liker 2

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...