LilleSol Skrevet 23. juni 2005 #1 Skrevet 23. juni 2005 Jeg fikk Reductil av legen min i dag. Har vel en seks sju kg for mye, og selv om jeg trener og spiser sunt sitter de godt ! Hvor lang tid kan jeg regne med at det tar før jeg begynner å merke noen forskjell? Er litt spent på om dette kan hjelpe meg i å nå målet mitt ! -utålmodig
Gjest Jalileh Skrevet 23. juni 2005 #2 Skrevet 23. juni 2005 Aner ikke, men det står jo litt om disse tablettene i felleskatalogen. Kan det være til hjelp?
Gjest Gjesta Skrevet 23. juni 2005 #3 Skrevet 23. juni 2005 Fikk du Reductil med bare 6-7 kg for mye? Den skal jo ikke skrives ut til folk med BMI på under 30?
Gjest LilleSol i.i Skrevet 24. juni 2005 #4 Skrevet 24. juni 2005 Fikk du Reductil med bare 6-7 kg for mye? Den skal jo ikke skrives ut til folk med BMI på under 30? Jeg har en bmi på 26. Har både mor og tante med diabetes og høyt blodtrykk. Fikk det pga det. Men det er vel ikke BMIen min denne tråden handlet om?
Gjest Mito24 Skrevet 24. juni 2005 #5 Skrevet 24. juni 2005 Er appetitten redusert? Det er kun slik dette medikamentet virker, gjennom mindre matlyst.
Gjest lillesol i.i Skrevet 24. juni 2005 #6 Skrevet 24. juni 2005 Milo - Det er det jeg lurer på. Fikk de i går, og er litt nysgjerrig på når jeg merker noe forskjell. Har ihvertfall ikke vært fysen på noe i dag, men dagen er ennå ung ! :-) :oops:
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå