Gjest oppvaskbørste Skrevet 20. juni 2005 #1 Skrevet 20. juni 2005 Skal begynne på sommerkurs på mandag. Fikk negativt svar på boligsøknaden min fra studentsamskipnaden(er det meg, eller er det rart at det ikke finnes noen ledige studentboliger i sommermånedene?), så nå trenger jeg desperat forslag til nettsider hvor jeg kan finne oversikt over ledige boliger. Har et budsjett på 6000kr i mnd fra lånekassa, så det kan ikke koste mer enn 3000kr.
Superlammet Skrevet 21. juni 2005 #2 Skrevet 21. juni 2005 www.finn.no og www.hybel.no kan ha noen gode tips.
Gjest abel-babel Skrevet 22. juni 2005 #3 Skrevet 22. juni 2005 eller zett.no. Kan også være lurt å sjekke din lokale avis, dersom det er et populært område kan leilighetene forsvinne før de kommer på nettet.
Gjest gaja ii Skrevet 22. juni 2005 #4 Skrevet 22. juni 2005 de har ikke alltid like god oversikt hele tiden på disse samskipnadene, så hvis jeg var deg ville jeg ringt en gang til. kanskje treffer du noen mer hjelpsomme denne gangen. Hvis de virkelig ikke har noe ledig kan de sikkert gi deg noen tips om andre steder å lete. i oslo finnes det flere private studenthjem, regner med at det også fins i andre store byer. det går jo an å sjekke der? Noen samskipnader leier ut til turister om sommeren - ågerkarler!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå