Sam Skrevet 18. juni 2005 #1 Skrevet 18. juni 2005 Jeg skulle gjerne hatt en menskalender på PC'en, så jeg enkelt og greit kan krysse av og notere de dagene jeg har mensen, så jeg kan følge med. Er så greit å ha det elektronsik;) Noen som vet av en slik?
Mrs. K Skrevet 18. juni 2005 #2 Skrevet 18. juni 2005 Jeg bruker kalenderen i Outlook. Velg "regelmessighet" og kryss av for "hver 4. uke". Skjer det endringer i syklusen åpner du bare og redigerer. Hilsen Trille
Imax Skrevet 27. juni 2005 #4 Skrevet 27. juni 2005 Jeg har laget et enkelt excelark, der jeg har et nytt ark for hver syklus. Jeg har kolonnene: Dag i syklus, Ukedag, Dato, temperatur, Sex (ja/nei), Mens, test og kommentarer. Da har jeg lett oversikt over syklusen, kan planlegge med neste og kan se tilbake for å sammenligne med tidligere sykluser. Hvis du vil kan jeg sende deg mitt eksempel på e-post. Send meg en PM.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå