Gjest -Tine- Skrevet 15. juni 2005 #1 Skrevet 15. juni 2005 Jeg har hår ned til brystene, ikke farget, medium tykkelse. Noen som har en billig hårkur å anbefale? Har smått med penger om dagen, men håret er litt tørt og tuppene er splittete i bunnen, enda jeg klipper det..
Gjest gjest1 Skrevet 15. juni 2005 #2 Skrevet 15. juni 2005 Fructis har billige kurer som er helt greie. De har også noen oljer som skal virke mot splittede tupper. Jeg har også langt hår, og det eneste som holder flisete tupper unna, er moderat bruk av føner/rettetang og stylingprodukter. I tillegg til kurer og gode shampooer. Men da må du nok opp i pris. Merket stor forskjell da jeg la om til skikkelige produkter tilpasset mitt hår. Nå behøver det bare en stuss to ganger i året.
Gjest -Tone- Skrevet 17. juni 2005 #4 Skrevet 17. juni 2005 Litt dyrere, men H2 Treatment er utrolig bra! Beste jeg har prøvd. Koster 159 kr for en stor flaske. Nicky Clark har også mye bra.
aline Skrevet 17. juni 2005 #5 Skrevet 17. juni 2005 har hørt at olivenolje skal gjøre underverker for håret. har ikke prøvd det selv enda, men det er jo ihvertfall ett tips som ikke nødvendigvis koster mange hundre kroner.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå