Gå til innhold

Bæremeis - hva anbefaler du?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Mulig feil underkategori, men her er det jo sikkert mange med erfaringer. 

Bæremeis til 1,5 åring. Er ikke ute etter den nyeste og dyreste, men har sett litt på markedplace på facebook. Få eller dårlige bilder og lite info. Og når jeg googler så kommer de fleste modellene ikke opp, regner med de har gått ut av produksjon eller noe. 

Ved googling er det også en jungel av meiser. Har ikke så mang krav, annet enn at barnet sitter godt og at det er behagelig for meg å bære. Mulig solskjerming kan være en fordel. God plass til bagasje er ikke nødvendig. 

Så, er det noen med gode erfaringer som har bæremeiser å anbefale? 

Anonymkode: 62a56...e4f

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

The one and only- osprey poco!

Anonymkode: e2d92...6da

Skrevet

Littlelife voyager s3

AnonymBruker
Skrevet

Hvis bagasjeplass ikke er nødvendig, men den skal være god å bære og god å sitte i, kan du vurdere bæresele istedenfor. 

Anonymkode: 738a9...9a5

AnonymBruker
Skrevet

Jeg ville garantert gått for bæresele i stedet om du ikke trenger den ekstra bagasjeplassen! Mye mer behagelig for bærer, ergononisk for begge og bedre komfort for barnet. Og tar mye mindre plass! 

 

 

Anonymkode: 1b6c7...fc5

AnonymBruker
Skrevet

Vi er fornøyd med osprey poco premium :) den er dyr da, men vi fant en billig på finn.no. 

Anonymkode: e78c2...dd9

Gjest Geirfuglen
Skrevet

Deuter Comfort Kid. Varer lenge, og er litt mindre enn Osprey sin.

AnonymBruker
Skrevet

Vi hadde bæremeis til eldstemann, den ble brukt to ganger. Solgte den da minste ble var et år. Fikk vondt i skuldrene og for høyt tyngdepunkt, så vi brukte bæresele i stedet. Ungen var heller ikke fornøyd oppi der. Har du ingen du kan spørre om å få prøve bæremeisen til? 

Anonymkode: d50c7...d4d

Gjest Geirfuglen
Skrevet

Som personen over skriver, er det veldig lurt å teste ut forskjellige ja. Det er mannen som bærer, og vi har lånt en tidligere som han får vondt av. Men den vi har nå funker fint. Alle kropper er forskjellige :)

AnonymBruker
Skrevet

Ts her.

Bæresele har vi, men barnet er ikke så fornøyd med å sitte i den. Takk for råd, skal sjekke ut bæremeisene dere anbefalte. 

Anonymkode: 62a56...e4f

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...