Gjest Gifteklar!!! Skrevet 14. juni 2005 #1 Skrevet 14. juni 2005 Hei! Tok en liten titt innom her, skulle ikke gjort det!!! Jeg har også lyst til å stå brud snart Desverre ser det ut til at det er lenge til vi får penger til "drømme-bryllupet", og det har vel kansje noe med at samboer ikke stresser så med å bli gift... Iallefall, lykke til dere som skal stå brud i nærmeste fremtid :-)
MH Skrevet 14. juni 2005 #2 Skrevet 14. juni 2005 Tror nok du har rett i at mange samboerpar ikke stresser så mye med å gifte seg. For oss var det viktig å gifte seg, og bryllupet blir slik det blir med de ressursene vi har. For oss var det selve symbolet og ikke hvor stort og flott festen er som var det viktige. Og det som er så fint i dag er at ALT er lov, det er DERES dag, og kan gjøre akkurat det DERE vil.
Gjest Svimle Skrevet 14. juni 2005 #3 Skrevet 14. juni 2005 Hei! Og takk! Det er ikke lenge siden jeg også gikk rundt å drømte om å gifte meg egentlig.. Og plutselig er jeg en kommende brud selv! Nå misunner jeg bare alle de som gifter seg før meg Jeg vet nesten ikke hvordan jeg skal få det neste året til å gå Men når sommerferien er over og studiene tar tiden igjen, så føler jeg vel at jeg har for dårlig tid Hilsen Anette
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå