Gjest gjest1 Skrevet 13. juni 2005 #1 Skrevet 13. juni 2005 Men likevel som du blir sittende å tenke på: Hvilken farge tror du Michael Jacksons tisselur har?
Gjest v. Skrevet 13. juni 2005 #2 Skrevet 13. juni 2005 last ned videon hans der exkånå lisa marie presley er med (husker ikke hva den het men den var ellendig jaffal) der er de to nakne og tissehodet hans stikker fra under håndkleet hans
Gjest gjest1 Skrevet 13. juni 2005 #3 Skrevet 13. juni 2005 Dette ønsker jeg ikke å se :o Men var den hvit hva?
Gjest v. Skrevet 13. juni 2005 #4 Skrevet 13. juni 2005 nja så litt skitten ut, men den var nok forsøkt bleket ja
Gjest gjest1 Skrevet 13. juni 2005 #5 Skrevet 13. juni 2005 Vent jeg tror jeg har sett denne før, driver hun dama og bøyer og tøyer og se på ræva mi mens han hopper rundt og tar seg i skrittet og sier heee-hey!?
Gjest v. Skrevet 13. juni 2005 #6 Skrevet 13. juni 2005 you are not alone! het den! jei ekke sikker på om det var di rompe hu glodde på, rørleggerræv hadde hu selv!
Gjest v. Skrevet 13. juni 2005 #7 Skrevet 13. juni 2005 her er de! http://home.c2i.net/mjj/bilder/yana.jpg og her: http://bluemasklover.i8.com/images/Michael...NA/Cap00-53.jpg med bestemorstruse. dette er da regisøren så KUTT vi ser kølla di mikkel!
Gjest gjest1 Skrevet 13. juni 2005 #8 Skrevet 13. juni 2005 Nei ikke mi men hennes siom i andre persons form ;D Nå skjønner du nok ;----D Grisevideo virker ikke
Gjest Gjesta Skrevet 13. juni 2005 #9 Skrevet 13. juni 2005 Tror de har stappa hele fyren i klorin, jeg...
Trampe Skrevet 13. juni 2005 #10 Skrevet 13. juni 2005 Tror de har stappa hele fyren i klorin, jeg...
Gjest Ninakanin Skrevet 13. juni 2005 #12 Skrevet 13. juni 2005 Hvordan er det fysisk mulig at en neger blir hvit? Jeg bare spør. Alle flirer av det. Alle har en vits. Men hvordan i, deilig bruk av uttrykk, i SVARTE søren er det mulig?
Gjest Gjesta Skrevet 14. juni 2005 #14 Skrevet 14. juni 2005 Hvordan er det fysisk mulig at en neger blir hvit? Jeg bare spør. Alle flirer av det. Alle har en vits. Men hvordan i, deilig bruk av uttrykk, i SVARTE søren er det mulig? Han selv skylder det jo på en sykdom, men jeg trodde den sykdommen bare gjorde flekker av kroppen hvit. Uansett, synes alt er mulig med dagens leger.
Gjest Sukkerert Skrevet 14. juni 2005 #15 Skrevet 14. juni 2005 Hvordan er det fysisk mulig at en neger blir hvit? Jeg bare spør. Alle flirer av det. Alle har en vits. Men hvordan i, deilig bruk av uttrykk, i SVARTE søren er det mulig? Jeg kan ikke se hvordan det skulle være mulig. Hans egen forklaring er den jeg har hørt som synes mest sansynlig. Han har en hudsykdom.
Gjest gruble Skrevet 14. juni 2005 #16 Skrevet 14. juni 2005 Hvordan er det fysisk mulig at en neger blir hvit? Jeg bare spør. Alle flirer av det. Alle har en vits. Men hvordan i, deilig bruk av uttrykk, i SVARTE søren er det mulig? Det finnes en sykdom/tilstand som jeg ikke husker navnet på nå som har den virkningen. Det mest håpløse utslaget av dette fant man i Syd-Afrika republikken mens apartheid fortsatt var aktuelt. Alle måtte da ha identifikasjonspapirer som bl.a. beskrev hvilken "rase" de tilhørte. Noen få fikk ny status i disse papierene med alderen.
Gjest Catwoman Skrevet 14. juni 2005 #17 Skrevet 14. juni 2005 Jeg kan ikke se hvordan det skulle være mulig. Hans egen forklaring er den jeg har hørt som synes mest sansynlig. Han har en hudsykdom. Jeg tror også dette stemmer. Visst har fyren tatt en masse operasjoner, flere enn han vil innrømme tror jeg, men det med hudsykdommen det tror jeg stemmer,
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå