lene24 Skrevet 12. juni 2005 #1 Skrevet 12. juni 2005 Er nysgjerrig jeg - hvor har dere handlet sommerens bikiner ( om dere har da.......) og hvordan ser de ut? Jeg skal på utkikk snart, og trenger tips! Er på jakt etter en hotpants, og muligens en trekant overdel, mer vet jeg ikke... SOMEBODY?????????????
LilleMy Skrevet 12. juni 2005 #2 Skrevet 12. juni 2005 I år har jeg gjort noe jeg ikke pleier å gjøre, jeg har kjøpt bikinier i fleng - over alt! Jeg har handlet på Cubus, H&M og Lindex, og har vel totalt kjøpt 7 eller 8 stk. Er uansett ikke fornøyd men hvordan jeg tar meg ut i en eneste en, så istedenfor en dyr - mange billige . Jeg bruker ikke bikini noe annet sted enn på hytta og i Spania, og da er det allikvel ikke sånn at jeg møter gud og hvermann i samme bikini!
~sikka~ Skrevet 12. juni 2005 #3 Skrevet 12. juni 2005 Jeg handlet 2 trekantbikinier med innlegg hos H&M. De passet perfekt! :D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå