Jens Skrevet 11. juni 2005 #1 Skrevet 11. juni 2005 vi har baby callen fra supernova. Den er foråvidt grei, men det jeg ikke liker er att bare babyen snur seg, så skurrer den. Finnes det en baby call som kun gir signaler når babyen gråter?
Gjest Lea Skrevet 11. juni 2005 #2 Skrevet 11. juni 2005 Hva hvis babyen gir fra seg andre lyder, som at den gisper etter luft? Jeg tror at det er meningen at en slik babycall skal virke uansett hvilken lyd babyen gir fra seg.
Iskvinnen Skrevet 11. juni 2005 #3 Skrevet 11. juni 2005 Uff, så dramatiske vi skal være! På vår babycall kan vi stille hvor følsom vi vil at den skal være. Vi har en philips, hvit og gul.
monja Skrevet 11. juni 2005 #4 Skrevet 11. juni 2005 Vi har og en Philips call. Den er litt billigere enn den gul/hvite. Vår er blålilla/hvit. Ikke så følsom som babynova'en, men fanger opp lyder av babling og gråting, eller dunk i senga ettersom den henger på senga. Veldig fornøyde.
Gjest skindeep Skrevet 12. juni 2005 #5 Skrevet 12. juni 2005 Vil ikke si at min supernova er sånn. Jeg legger den på en hylle over senga til min lille og den slår inn når hun gråter, prater eller hoster. Har aldri slått inn når hun snur seg i senga. Kommer an på hvo nærme du setter babysitteren da. Når min lille ligger i vogna ute, legger jeg babysitteren nedi vogna og da slår den inn når hun snur seg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå