Gå til innhold

Hjelp meg folkens....


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg kom til å tenke på en serie jeg pleide å se på for noen år siden. Men jeg kommer ikke på hva den heter.

Den var Engelsk/Amerikansk, og handlet om en familie. Faren i huset kom hjem hver dag og gikk rett i kjøleskapet etter en øl. Det var 3 barn En tenåringsjente, tenåringsgutt (som de trodde var homo) og lillebror. Tror det var en komiserie. Blir helt gal av å ikke komme på navnet.

Faren var lys med litt krøllete hår. Morsom. 

Er det noen som vet? pleeease :D

Anonymkode: bfdc1...f0a

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

The war at home? 

Anonymkode: 4e63a...a66

  • Liker 3
AnonymBruker
Skrevet
18 minutter siden, EmKay skrev:

The War at Home?

image.png.cde1084dd1b2ba2eaa70bf4961e91200.png

Jaaa 😄 Tusen takk! Elsker det.

Anonymkode: bfdc1...f0a

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Jeg synes den var fæl😂

Anonymkode: 4e63a...a66

Skrevet

Hei trådstarter.

Da tittelen på tråden er mangelfull, stenges tråden. Viser til forumets regelverk:

* Trådtitler på forumet er begrenset til 140 tegn. Vi anbefaler våre brukere å benytte seg av gode titler for å beskrive trådens innhold og dermed treffe riktige mottakere. Tråder med tittelen "Hjelp?" og lignende ufullstendige titler vil stenges. Trådstarter kan velge mellom enten å sende PM til moderator med ønske om endring av tittel, eller selv starte en ny tråd med forbedret tittel.

Du kan enten sende moderator en PM med ønsket oppdatering av tittelen, så vil tråden åpnes igjen, eller starte en ny tråd med mer beskrivende tittel.

Moonshine, mod

Gjest
Dette emnet er låst for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...