Gjest Jon Are Skrevet 28. februar 2020 #1 Skrevet 28. februar 2020 Jeg kan begynner her. Det er ofte jeg leser og hører hen er en 8 er.hen er en 3 er. Men hva er det som gjør oss til dette rent personlighetsmessig? Her er jeg altså kun ut etter personlige egenskaper. Mine 8 mest positive egenskaper. Jeg har samvittighet og lærer av mine feil. Jeg betaler alltid tilbake gjeld. Jeg holder avtaler. Jeg er aldri uhøflig eller sårer noen med vilje. Jeg er flink til å gi komplimenter. Jeg er interessert i å reise og se nye plasser. Jeg er glad i dyr . Jeg forsøker å skjerpe meg når jeg ser at jeg oppfører meg eller tenker feil Mine 8 mest negative trekk Jeg kan ikke fordra konflikter. Jeg er for glad i mat/snacks. Jeg kan være litt for lat, dvs søvn fram for sex. Jeg kan bli irritabel når jeg er sliten. Jeg orker ikke å bruke fine klær. Kler meg komfortabelt og stygt ofte. Jeg kan fort ta av og bli over bekymret og gruble for mye. Jeg er ofte litt mismodig. Jeg klarer ofte ikke å gripe det finei livet før det er for sent. Jeg vil rangere meg selv som en plass mellom 3 og 4. Hva med deg?
Minst Skrevet 28. februar 2020 #2 Skrevet 28. februar 2020 8 positive : Jeg er positiv Jeg er omsorgsfull Jeg prøver alltid se det beste i folk Jeg er flink med dyr Jeg er god til å lytte Holder alltid avtaler Evt sier ifra om ikke. Jeg er aktiv og prøver få med andre på ting Jeg deler alltid 8 negative: Jeg blir fort usikker Jeg overtenker det meste Jeg klarer aldri si nei fordi om jeg vil Jeg er altfor glad i søtsaker🙈 Jeg har til tider kort lunte Jeg er morgengretten Jeg takler overhodet ikke press og mas Jeg hater rot😆 tru jeg er en 4 kanskje🤷♀️
ballerina123 Skrevet 28. februar 2020 #3 Skrevet 28. februar 2020 Positive: snill, samvittighetsfull, empatisk, omsorgsfull, glad, ønsker alle godt, har selvinnsikt og oser mye kjærlighet til mine. Negative: utålmodig, konfliktsky, pms en gang i mnd, overdramatisk, uøkonomisk til tider, kan være sjalu, perfeksjonistisk... Jeg vil si jeg er en femmer eller sekser
Trolltunge Skrevet 28. februar 2020 #4 Skrevet 28. februar 2020 Positive: Oftest smilende, optimist, lojal, tro på meg selv, liker latter og moro, snill, får ting gjort, openminded. Negative : Hissig, sta, gretten når jeg er sulten/tørst/for trøtt, vimsete, litt for impulsiv, blir stresset av å ikke ha kontroll, alltid sent ute, veldig ensporet når jeg er opptatt av noe. Jeg er alt fra 0 til 10, etter hva folk liker. Jeg er ikke for alle, men de som liker meg liker meg godt.
oceaneyes Skrevet 28. februar 2020 #5 Skrevet 28. februar 2020 positive: open minded, lærer fort, omsorgsfull, bryr meg om andre, veldig lojal, en man kan stole på, tenker utenfor boksen, og er kreativ. negative: blir veldig stresset fort, hater at ting ikke går min vei, må ha alt planlagt 100% hele tiden, sjalu, veldig perfeksjonist, blir lei meg fort, blir trøtt lett, og har enkelt for å ødelegge dagen min over èn liten ting. hadde vel sagt jeg er en femmer :')
Aragorn ll Elessar Skrevet 29. februar 2020 #6 Skrevet 29. februar 2020 8 Negative 1 Jeg har veldig vanskelig for å tilgi 2 Jeg har en tendens til å gi opp om ting ikke går slik jeg vil. 3 Kan virke kald, likegyldig og følelsesløs 4 Kan være litt impulsiv når det kommer til penger og kjøper ting jeg egentlig ikke trenger 5 Utsetter ting 6 Spiser for mye sjokolade 7 Jeg har ekstremt store hull i min kunnskap, og er ikke nevneverdig intelligent 8 Jeg er dårlig på å gi komplimenter 8 positive 1 Jeg holder alltid avtaler 2 Jeg er alltid på tiden 3 Om jeg har tid så hjelper jeg folk jeg kjenner om de trenger hjelp til noe 4 Jeg er ryddig av meg 5 Jeg foretrekker å være alene 6 Jeg er i ganske god form 7 Jeg er en god arbeider når jeg først kommer i gang 8 Jeg er renslig Hvordan vil jeg rangere meg ?.............5/10
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå