Gå til innhold

Har du onanert på jobb i dag?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva jobber du med og hvor onanerer du?

Jeg er anleggsmaskinfører og onanerer stor sett hver dag i hytta på maskinen. Av og til kommer en gutt jeg kjenner i lastebil for å få lass, og da puler vi i køya i bilen hans. 

Anonymkode: 23e1b...2c1

  • Liker 1
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jobber i barnehage, har aldri onanert på jobb.

Anonymkode: b0402...96f

  • Liker 2
Skrevet

Pulte faktisk på jobben i går! Noen fordeler er det med å være bonde når begge er hjemme i arbeid! Aldri skjønt meg på folk som synes det er dristig med sex på julebordet 🤔

Anonymkode: 32e57...716

  • Liker 2
Skrevet

Aldri onanert på jobb da det stort sett er ganske hektisk. Jobber på en spesialskole. Men har blitt fingret et par ganger på slutten av dagen.

Anonymkode: 02700...d8b

Skrevet

Jo! Jeg onanerer på jobb foran sjefen på lønnsforhandlinger, og da har vi en mal på gulvet og det gjelder å sprute lengre enn ved forrige forhandling om man skal få lønnsforhøyning!

Skrevet

Hahaha, for en latterlig tanke! Har det så travelt på jobb at kåtskap er det siste som streifer tankene. Når man er på jobb, skal man forholde seg profesjonell. Hvis man ikke klarer å gå en arbeidsdag uten å onanere, har man i høyeste grad et problem. Livet er ikke en pornofilm.

Anonymkode: d863f...4da

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...