Gå til innhold

Kvinner som dominerer menn


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det vanlig? Er det noen her inne som liker det? 

Jeg har akkurat innsett at det er et eller annet ved det som tirrer meg. Men bare med gutter som er 20-26. Er 26 selv. 

Er veldig nysgjerrig på denne fantasien, og hva andre legger i den? Føler meg litt rar. 

Anonymkode: 750c4...16a

Skrevet

Hvis en kvinne dominerer en mann gjør ingen av dem jobben sin riktig. 

Skrevet

Joda, det er mannfolk som digger det. Du er heller ikke rar, det er en spennende fetisj!

Må ikke høre på sinnataggene her inne. Stikk en tur på FetLife, der finner du enkelt likesinnede 😊

Anonymkode: d638c...c94

  • Liker 5
Skrevet

Nei, du er ikke rar; du er bare ikke et A4-menneske, og det er en flott egenskap som gjør deg til en interessant person.

Men siden du er nysgjerrig på å dominere menn - hva mener du om et humoristisk spill der en naken mann er bundet fast på hender og føtter på et bordtennisbord, og kvinnene kaster bordtennisballer mot en viss gjenstand for å se hvem som som klarer å treffe flest ganger ...? :tongue:

Anonymkode: 5706b...262

Skrevet
2 hours ago, AnonymBruker said:

Er det vanlig? Er det noen her inne som liker det? 

Jeg har akkurat innsett at det er et eller annet ved det som tirrer meg. Men bare med gutter som er 20-26. Er 26 selv. 

Er veldig nysgjerrig på denne fantasien, og hva andre legger i den? Føler meg litt rar. 

Anonymkode: 750c4...16a

 

det finnes jo mange ulike måter å gjøre dette på. Du kan på en måte si at den meget mainstream populære milf-kategorien innenfor porno har dette som utgangspunkt der kvinnen er den som tar styringen seksuelt. Men det har også mer ekstreme kategorier der kvinner snakker ned mannen og degraderer han i ulik grad. 

Skrevet

Jeg er 21 år, og jeg liker veldig godt at damen tar styring. Må jo selvfølgelig like det selv da, måtte det være naturlig eller ei.

Tanken på å dominere kvinner frister meg ikke i det hele tatt. De som sier at kvinner ikke kan dominere menn, og sånne ting som det, tror jeg bare er usikre.

Anonymkode: f00ca...804

  • Liker 3
Skrevet

Ja, jeg liker det. Ikke som å styre mannens penger, men seksuelt.

Du hadde aaaaldri gjetta at kjæresten min liker å bli dominert seksuelt. Han framstår som rimelig macho og kan være det også. Men både han og jeg liker best at jeg tar styringa. Han sier han føler seg veldig fri når jeg dominerer ham. Vi har tatt det steg for steg, begynte med bestemte seksuelle handlinger og gikk etterhvert over til det mentale. Jeg tenner ikke på å ydmyke ham eller latterliggjøre ham, men jeg bestemmer hva som skal skje i senga og det er ofte at jeg puler ham bak. Jeg har også bestemte klesplagg han skal ha på før eller under sex. Og jeg er veldig sint på ham, på en måte. Det er mye adrenalin. Han tenner veldig på å dra fram dette sinnet i meg. Jeg elsker dynamikken mellom oss og hvordan den utvikler seg. 

Det er det første femdom-forholdet for begge. Jeg har hatt forhold der jeg har hatt noe styring, og forhold der jeg har blitt dominert, og dette er annerledes. Det er noe med oss som klikker. Ingen av eksene har klart å hengi seg så mye. 

Anonymkode: 6d8eb...097

  • Liker 1
Gjest Alterego666
Skrevet

Partner og jeg switcher. Vi er newbies og softcore. Vi liker å forskyve makt og initiativ og å tilføre smerte. For oss er det å vise den andre hengivenhet nok det som er sentralt. Ydmykelse og fornedrelse er ikke vår greie, i alle fall så langt på vår forholdsvis korte reise. 

Skrevet

Utrolig mange menn som liker å bli dominert. Jeg kunne nok ha prøvd det hvis det var en jeg hadde ett solid trygt forhold til og kjente godt men er ikke dominant av natur. Men hva får man ikke til hvis man tenker på det som lek? Og lav takhøyde er ett must. Prøv og feil. Det hadde egentlig vært litt digg å gjort det på en mann som er dominant til vanlig bare for å prøve noe nytt. 
Men først må en finne en solid mann 😂😂😂. Det er det vanskelige 

  • Liker 2
Skrevet

Må tilføye at jeg syns det ser helt ille ut når jeg ser par i det daglige der damen bestemmer alt og mannen går etter som en lydig golden retriever ... da er d lite mann igjen 😂😂. Pluss at jeg syns det er komisk da. Men i senga blir noe annet.

Skrevet

Jeg liker best å bli dominert. Eneste er at han innimellom liker at jeg tar styringen i sengen. Da er det jeg som.tsr initiativ til bytte av stilling, rir han og holder armene hans bak hodet. Når jeg varmer opp fører jeg vekk hånden hans om han begynner å ta på seg selv osv. Vil ikke kalle det femdom. Men heller at det innimellom er digg for han at jeg bestemmer en økt her og der og han bare kan slappe av siden det for det meste er han som har styringen.

Anonymkode: 37f86...b0e

Skrevet

For meg er det å dominere mannen ikke en fantasi, men en livsstil. I BDSM miljøer er det mange veldig synlige dominante damer. Det er stor variasjon i hva de gjør, hva de liker og hvordan personlighet de har. I begynnelsen før en aksepterer seg selv, føler de fleste seg litt rar. Men seksualiteten er slik at en er slik en er, og så gjør en det beste ut av det.

Jeg vil anbefale kontakt med ung BDSM og om mulig møte opp på noen av deres arrangementer.

Anonymkode: 49f1e...398

  • Liker 1
Skrevet

Har møtt en sånn mann, som ville jeg skulle dominere han, ta han i rumpa med en stor dildo osv..

Tente meg ikke overhodet!

Han var kun ute etter sin egen utløsning, så det funka ikke på noen måte for meg..

Anonymkode: aec14...48b

Skrevet
13 timer siden, AnonymBruker skrev:

Har møtt en sånn mann, som ville jeg skulle dominere han, ta han i rumpa med en stor dildo osv..

Tente meg ikke overhodet!

Han var kun ute etter sin egen utløsning, så det funka ikke på noen måte for meg..

Anonymkode: aec14...48b

Fordelen er at jeg også nesten kommer av å ta kjæresten sånn. Jeg blir også høy på adrenalin. Vil ha hans utløsning, nærmest tvinge ham til å komme. 

Anonymkode: 6d8eb...097

Annonse
Skrevet

Tråden er ryddet for krenkende og nedsettende innlegg, brukerdebatt og svar til dette.

Kragebein, adm

Gjest Paramount
Skrevet

Kommer lit an på hva dominansen innebærer. Som rollespill kan det være spennende. Kanskje spesielt i en fantasi hvor dama dominerer en som er yngre enn henne.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...