Gjest skippern Skrevet 6. juni 2005 #1 Skrevet 6. juni 2005 Noen som har erfaringer med å selge på Ebay? Er det mye styr i forhold til VISA/PayPal/BidPay etc, etc`?
Gjest gjest2 Skrevet 8. juni 2005 #2 Skrevet 8. juni 2005 Har bare positive erfaringer med Ebay. Lett å selge, lett å kjøpe!
Gjest gjest1 Skrevet 8. juni 2005 #3 Skrevet 8. juni 2005 Hva koster sånn ca sending hvis man skal bestille et klistremerkestørrelseting, som passer i en konvolutt :klø:
Gjest gjest1 Skrevet 8. juni 2005 #4 Skrevet 8. juni 2005 Hva koster sånn ca sending hvis man skal bestille et klistremerkestørrelseting, som passer i en konvolutt :klø: Det må du spørre selgeren Eller sjekke på posten hvis det er du som selger. Sånn generelt tror jeg det er vanskelig å selge ting på Ebay for nordmenn. Porto til utlandet koster en formue.. Vet ikke om utenlandske kjøpere er interessert i å betale for det. Jeg betaler mindre for frakt fra England enn jeg ville gjort i Norge..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå