Cilla Skrevet 8. september 2002 #1 Skrevet 8. september 2002 Er det flere enn meg som har opplevd at WinMX har være umulig å komme inn på i helga??? Er litt irritert for når jeg endelig har fri, og har tid til å laste ned litt musikk, så kommer jeg ikke inn?? Er også lei av at mesteparten av musikken jeg vil ha er kø på, det var det aldri før (når Napster eksisterte). Noen som har et like bra alternativ??
Gjest Anonymous Skrevet 8. september 2002 #2 Skrevet 8. september 2002 Tja, det finnes jo noe som heter Kazaa Lite (legg merke til: Lite). Selv så hender det at jeg bruker noe som heter XNap (OpenNap). XNap er plattformuavhengig og er skrevet i Java. Også har du jo DirectConnect, LimeWire (gnutella). Er endel å velge i fremdeles, så lenge det varer da. Nullet
Melian Skrevet 8. september 2002 #3 Skrevet 8. september 2002 Jeg bruker å laste ned musikk via Morpheus, men det kan være treigt til tider der også... Det spørs hvilke sanger du skal laste ned. Er det "Topp20-sanger" går det 3 minutter, men er det litt andre kan det være få hosts, så da kan det gå treigt. Det er ganske populært bare les. Du kan laste ned nyeste versjon på http://www.musiccity.com/ Et annet alternativ er jo Kazaa, men de har vært utsatt for virus nå, så vær forsiktig!
Gjest Anonymous Skrevet 8. september 2002 #4 Skrevet 8. september 2002 Upps!! Bruk IKKE Kazaa, men Kazaa LITE (bruker jo selvsagt nettverket til Kazaa)!! Den vanlige Kazaa klienten er FULL av spyware og ads!! Nullet
Gjest Anonymous Skrevet 8. september 2002 #5 Skrevet 8. september 2002 Kazaa Lite: http://doa2.host.sk/ Der får du også tips om hvordan du kan kvitte deg med spyware fra Den vanlige KaZaA'n Nullet
Melian Skrevet 8. september 2002 #6 Skrevet 8. september 2002 OK Du visste dette om Kazaa bedre Nullet, men jeg anbefaler fortsatt Morpheus da!
Gjest Duchess Skrevet 9. september 2002 #7 Skrevet 9. september 2002 Jeg har fått virusproblemer med både Napster, Kazaa, Morpheus,WinMX og Imesh. Så jeg har GITT OPP å finne noe som ikke føkker opp pc`en! :evil:
Cilla Skrevet 13. september 2002 Forfatter #8 Skrevet 13. september 2002 JIPPI!! Det er nå en uke siden jeg har kommet meg inn på Win MX, men i et lyst øyeblikk fant jeg ut at det gikk an å laste ned den nyeste versjonen, 3.3. Og dermed er det bare å laste ned så mye jeg orker!!
Gjest ravna Skrevet 13. september 2002 #9 Skrevet 13. september 2002 direct connect er de kjappeste jeg foreløbig har opplevd. hvis du har litt å dele (mange huber har krav om så og så mye), så kan det anbefales. mange hele album, filmer, spill, programmer, osv. op'ene sjekker også brukerne for barneporneo, falske filer, og slikt, slike at det ikke er så mye dritt der. hos mange går det så fort som 40 kb/s. har truffet mange hyggelige folk der inne også
Gjest Tristessa Skrevet 13. september 2002 #10 Skrevet 13. september 2002 Et tips til dere som får problemer med virus på pcen av nedlastningsprogrammer! På WinMXm går det nemlig an å låse for at det blir lastet opp av pcen din, altså at dine filer vises i nettverket og kan nedlastes av andre brukere. På denne måten unngår man en hel del virus!
Gjest Gjesta Skrevet 24. september 2002 #11 Skrevet 24. september 2002 Er det flere enn meg som har opplevd at WinMX har være umulig å komme inn på i helga??? Er litt irritert for når jeg endelig har fri, og har tid til å laste ned litt musikk, så kommer jeg ikke inn?? Er også lei av at mesteparten av musikken jeg vil ha er kø på, det var det aldri før (når Napster eksisterte). Noen som har et like bra alternativ?? Prøv og oppdater den..de gamle versjonene funeer ikke så bra lenger.
Lille Skrevet 26. september 2002 #12 Skrevet 26. september 2002 Nullet....det ser ut til at du har greie på Kazaa, kan du svare på et spm, vær så snill? :D Vet du om det er mulig å fjerne disse spyware programmene, og så fremdeles kunne bruke Kazaa? Istedet for å avinnstallere og så innstallere Kazaa Lite, mener jeg? Prøvde en gang å skaffe meg Kazaa Lite, men det var så utrolig vanskelig å finne en download som faktisk virket, at jeg ga opp til slutt.
Morgan Skrevet 26. september 2002 #13 Skrevet 26. september 2002 Jeg tror du kan gå inn i Kazaa-mappen og fjerne reklamen fra Kazaa.Husker ikke helt,jeg bruker ikke Kazaa pga alle virusene der.Når du har fjernet reklame-søpla,kjører du et program som søker gjennom all spywaren på maskinen din,det heter Ad-Aware 5.83 og det finner du her: http://www.lavasoft.nu/index.html Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå