Gjest Solsikke Skrevet 5. juni 2005 #1 Skrevet 5. juni 2005 Har nettopp kjøpt meg disse produktene, og lurer på et par ting: Har dere det i håret i 5 minutt som det står på pakken, eller gir det bedre resultat hvis man har det i lenger? Og har dere kurene i vått eller håndkletørt hår? Har foresten lurt på å kjøpe meg en renseshampo også, er det noen som kan anbefale en god en?
Gjest Gjesta Skrevet 5. juni 2005 #2 Skrevet 5. juni 2005 Fem minutter er nok, spesielt for Reconstructor-kuren, siden for mye protein kan gjøre håret sprøtt og tørt. Moisturizeren kan derimot virke litt til. Jeg pleier å bruke kurene i vått hår i dusjen, etter at jeg har vridd ut det verste av vannet. Først proteinkur, til slutt fuktighetskur. Når det gjelder renseshampo, bruker jeg rett og slett den grønne fra Fruit Fusions-serien til Herbal Essences. Den heter noe med Purufying. Jeg bruker masse stylingprodukter, og bruker denne en gang pr uke.
Gjest Gjesta Skrevet 5. juni 2005 #4 Skrevet 5. juni 2005 Moisturizeren kan du også bruke som balsam sammen med hvilken som helst shampo.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå