Gå til innhold
Problemer med registrering ved bruk av windows mail (hotmail, live, outlook) ×

Fiskarkona


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hun er noe for seg selv. Greit trudde hun var annerledes utenfor Theuperfekte liv men det er en spesiell dame som både klager på andre og søker oppmerksomhet

Skrevet
4 hours ago, Bjelleklangg said:

Hun er noe for seg selv. Greit trudde hun var annerledes utenfor Theuperfekte liv men det er en spesiell dame som både klager på andre og søker oppmerksomhet

Hva kaller du denne posten da? Virker som om du nå klager på noen andre og søker oppmerksomhet? Blir for teit spør du meg :)

  • Liker 4
Gjest Jegserdeg
Skrevet

Dette blir for teit må du ta skittentøyvasken videre? Virker som om det er du som er anderledes, spesiell, klager og søker oppmerksomhet.

Skrevet

Jeg er enig med ts. Fiskarkona er sleip.Syter og klager over hvor fæle folk er mot henne, og er ikke bedre en plass selv. 

  • Liker 1
Skrevet

Holder hun fortsatt på? 😂 tror hun må ha blokkert meg da jeg ikke har sett noe til henne etter jeg var kritisk til denne situasjonen på det uperfekteliv😆

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...