Gå til innhold

Klær til barnedans?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Datteren min på 3,5 år skal begynne på danseskole (barnedans), og under treningstøy står det «noe barnet er komfortabel med».

Hun liker å danse, og hun liker kjoler og sko.. Så fra før av har hun en slik «body» med skjørt, tynn strømpebukse og noe som ligner gymsokker. Dette er ting hun har villet ha på seg her hjemme og nå vil hun ha på seg det når hun skal på danseskolen.

Det er jo absolutt noe hun er komfortabel med og som hun fint kan bevege seg i, men er det too much? Synes jo at det er viktig at hun får bestemme det selv og, og hun bryr seg nok fint lite om hva alle andre barn har på så lenge hun får ha på sitt..

 

Noen som har eller har hatt små barn som har gått på barnedans som kan si litt om hvordan det er vanlig at barna er kledd til timene?

Anonymkode: 17bf6...b60

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Når jeg var liten så var det helt normalt og hvis jeg søker barnedans i Google så har mange på seg skjørt.

Jeg ville prøvd med de klærene hun vil ha på seg og se hvordan det går.

Anonymkode: 6b8bf...7fd

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...