Gå til innhold

Hvordan takle å bo med skjeggkre?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har sett fire skjeggkre siden jeg flyttet inn for to måneder siden, senest en i dag. Vet det ikke er så veldig mye, men bare tanken på at de er her og plutselig kan dukke opp gir meg hetta. Prøver å tenke at det ikke er verre enn vanlige insekter, men likevel. Hvordan takler dere andre det?

Anonymkode: e0481...cc6

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg bille hvertfall begynnt med å sette opp limfeller :) 

Anonymkode: a8e2e...768

  • Liker 6
Skrevet

Støvsug hver dag langs lister. Kast all papp ut av leiligheten. Kontakt forsikringsselskapet for assistanse. En god del innbo/husforsikringer har skjeggkre-bekjempelse inkludert

Skrevet

Sett opp limfeller og kartlegg litt.
Ellers er det i teorien ikke veldig krise, de gjør lite skade og de skal ha det såpass varmt og fuktig til å formere seg at det sikkert går bra. Uansett finnes det forgiftet åte nå, så hvis du leier inn skadedyrbekjempelse så koster det ikke mange tusenlapper og du blir nesten kvitt de helt på få uker. Lykke til!

Anonymkode: ddc61...c53

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...