Chumi Skrevet 3. januar 2020 #1 Skrevet 3. januar 2020 Kroppen åpner ikke for de store variasjonene eller mye fart akkurat nå, og det føles merkelig å ha sex med en livlig baby 10cm unna, men jeg savner det skikkelig 😅 Hvor lang tid tok det før dere var igang igjen?? Andre som hadde det sånn, eller er det merkelig å tenke så mye på sex helt på slutten av graviditeten ?
Hr. Aktiv Skrevet 3. januar 2020 #2 Skrevet 3. januar 2020 Jeg hadde sex med min ex helt opp til fødsel. Etter fødselen var det ingenting.
Chumi Skrevet 3. januar 2020 Forfatter #3 Skrevet 3. januar 2020 3 minutter siden, Hr. Aktiv skrev: Jeg hadde sex med min ex helt opp til fødsel. Etter fødselen var det ingenting. Du er mann ikke sant? Var det hun som ikke ville? Hva slags sex funket for dere mot slutten av graviditeten ?
AnonymBruker Skrevet 3. januar 2020 #4 Skrevet 3. januar 2020 Kjenner på det samme savnet selv..! Vi har masse sex og det er kjempe deilig, men jeg føler meg ikke sexy på samme måten, fordi det vokser liv inni meg rett og slett. Må jo ta hensyn til det og kjenner jo etterpå at babyen har flyttet litt på seg, og magen blir stram. Føles som babyen vil stikke av fra der som skjer inni der. Men de sier jo at det ikke er farlig, bare bra, så da må jeg bare tenke på det.. Føles ganske feil å skulle dra på og være litt dirty hvis du skjønner.. savner skikkelig å ha på sexy klær og bare ose av sex.. liker ikke helt å tenke på hvor lenge der er til jeg kan føle meg sånn igjen.. Også tiden etter fødsel da, hvor det rett og slett bare ikke går å ha sex. Gleder meg ikke akkurat til det, men altså, jeg kommer ikke til å bry meg så mye om det da tror jeg, da går jeg jo i en egen boble med en liten nyfødt skapning, og plutselig har tiden gått og ting har normalisert seg der nede.. Må bare ta tiden til hjelp, ikke noen vei tilbake nå😅 Anonymkode: 2b2dc...b16
Hr. Aktiv Skrevet 3. januar 2020 #5 Skrevet 3. januar 2020 20 minutter siden, Chumi skrev: Du er mann ikke sant? Var det hun som ikke ville? Hva slags sex funket for dere mot slutten av graviditeten ? Doggy funket bra. Etter fødselen kuttet hun all nærhet og begynnte å unngå alle situasjoner der nærhet kunne foregå. Selv det å komme bakfra når vi laget mat på kjøkkenet når barnet lå i liggestolen sin og plundret for seg selv så gikk hun avvisende bort. Ikke en klem, ikke et kyss ingenting. Det gjorde så vondt å bare bli avvist. Måtte bare ikke komme med noe som lignet på noen gode varme rosende ord. For da ble det helvete. Hun hadde jo fått det som hun hadde higet etter, nemlig et barn som kan brukes for alt det er verdt mot meg. For henne var det ingen problemer for hun hadde en elsker så hun fikk sexen sin der. 1
Chumi Skrevet 3. januar 2020 Forfatter #6 Skrevet 3. januar 2020 7 minutter siden, AnonymBruker skrev: Kjenner på det samme savnet selv..! Vi har masse sex og det er kjempe deilig, men jeg føler meg ikke sexy på samme måten, fordi det vokser liv inni meg rett og slett. Må jo ta hensyn til det og kjenner jo etterpå at babyen har flyttet litt på seg, og magen blir stram. Føles som babyen vil stikke av fra der som skjer inni der. Men de sier jo at det ikke er farlig, bare bra, så da må jeg bare tenke på det.. Føles ganske feil å skulle dra på og være litt dirty hvis du skjønner.. savner skikkelig å ha på sexy klær og bare ose av sex.. liker ikke helt å tenke på hvor lenge der er til jeg kan føle meg sånn igjen.. Også tiden etter fødsel da, hvor det rett og slett bare ikke går å ha sex. Gleder meg ikke akkurat til det, men altså, jeg kommer ikke til å bry meg så mye om det da tror jeg, da går jeg jo i en egen boble med en liten nyfødt skapning, og plutselig har tiden gått og ting har normalisert seg der nede.. Må bare ta tiden til hjelp, ikke noen vei tilbake nå😅 Anonymkode: 2b2dc...b16 Godt å høre at noen føler likt som meg 😅 du beskriver akkurat det jeg føler ! Merker jo at typen også synes det er litt rart! Vi har mest sex liggende i skje, og da tar han det veldig rolig, og unngår å ta på magen min!
Chumi Skrevet 3. januar 2020 Forfatter #7 Skrevet 3. januar 2020 3 minutter siden, Hr. Aktiv skrev: Doggy funket bra. Etter fødselen kuttet hun all nærhet og begynnte å unngå alle situasjoner der nærhet kunne foregå. Selv det å komme bakfra når vi laget mat på kjøkkenet når barnet lå i liggestolen sin og plundret for seg selv så gikk hun avvisende bort. Ikke en klem, ikke et kyss ingenting. Det gjorde så vondt å bare bli avvist. Måtte bare ikke komme med noe som lignet på noen gode varme rosende ord. For da ble det helvete. Hun hadde jo fått det som hun hadde higet etter, nemlig et barn som kan brukes for alt det er verdt mot meg. For henne var det ingen problemer for hun hadde en elsker så hun fikk sexen sin der. Veldig trist for deg.. er jo ikke det man ønsker 😕 jeg håper virkelig ikke jeg endrer meg så mye 😳 2
Heisenberg Skrevet 3. januar 2020 #8 Skrevet 3. januar 2020 1 minutt siden, Chumi skrev: Veldig trist for deg.. er jo ikke det man ønsker 😕 jeg håper virkelig ikke jeg endrer meg så mye 😳 Du kommer neppe til å endre deg så mye. Gi beng i sånne svar som fra Hr. Aktiv, de har ingenting med din situasjon å gjøre. Vi hadde lite sex i svangerskapet fordi ingen av oss var komfortable med det. Men vi var i gang igjen så fort vi «fikk lov». 6 uker var anbefalt å vente, hvert fall om man hadde sydd. Hadde dere et godt sexliv før er det gode sjanser for at dere får det igjen så lenge dere jobber for det. 7
Chumi Skrevet 3. januar 2020 Forfatter #9 Skrevet 3. januar 2020 1 minutt siden, Heisenberg skrev: Du kommer neppe til å endre deg så mye. Gi beng i sånne svar som fra Hr. Aktiv, de har ingenting med din situasjon å gjøre. Vi hadde lite sex i svangerskapet fordi ingen av oss var komfortable med det. Men vi var i gang igjen så fort vi «fikk lov». 6 uker var anbefalt å vente, hvert fall om man hadde sydd. Hadde dere et godt sexliv før er det gode sjanser for at dere får det igjen så lenge dere jobber for det. Fint å høre, synes 6 uker føles lenge , men det går nok fort 😊 og jeg er bittelitt redd at han ikke skal tenne så mye på meg igjen...
Heisenberg Skrevet 3. januar 2020 #10 Skrevet 3. januar 2020 Akkurat nå, Chumi skrev: Fint å høre, synes 6 uker føles lenge , men det går nok fort 😊 og jeg er bittelitt redd at han ikke skal tenne så mye på meg igjen... Om han tenner på deg som høygravid så er du nok safe etter fødsel også Hvorfor tror du hans tenning på deg skal endre seg?
Chumi Skrevet 3. januar 2020 Forfatter #11 Skrevet 3. januar 2020 Akkurat nå, Heisenberg skrev: Om han tenner på deg som høygravid så er du nok safe etter fødsel også Hvorfor tror du hans tenning på deg skal endre seg? Fordi jeg egentlig er ganske usikker på meg selv 🙈 har i utgangspunktet en fin og veldig veltrent kropp, (også nå som jeg er gravid faktisk) og vet jo at det kommer til å endre seg en stund, så da er jeg jo litt redd at han ikke kommer til å synes at jeg er like fin..
Heisenberg Skrevet 3. januar 2020 #12 Skrevet 3. januar 2020 Akkurat nå, Chumi skrev: Fordi jeg egentlig er ganske usikker på meg selv 🙈 har i utgangspunktet en fin og veldig veltrent kropp, (også nå som jeg er gravid faktisk) og vet jo at det kommer til å endre seg en stund, så da er jeg jo litt redd at han ikke kommer til å synes at jeg er like fin.. Har dere et godt forhold så har de forandringene ingenting å si. Om han er en bra mann vil han tenne like mye på deg post partum som han gjør nå. Om ikke mer siden du har født hans barn
Sokkar Skrevet 3. januar 2020 #13 Skrevet 3. januar 2020 Hadde sex med en gang jeg sluttet å blø etter fødselen 😊 1
Hr. Aktiv Skrevet 3. januar 2020 #14 Skrevet 3. januar 2020 1 minutt siden, Heisenberg skrev: Har dere et godt forhold så har de forandringene ingenting å si. Om han er en bra mann vil han tenne like mye på deg post partum som han gjør nå. Om ikke mer siden du har født hans barn Ja det vil han, men damer har ofte problemer med en øket kroppsvekt under svangerskapet og dette sammen med alt det mannen sier skal vi ikke tro på så blir det ingenting. Da sitter de heller å reparerer med sjokoladespising i sofaen. Det er hyggelig at noen damer ikke faller i denne gruppa, men de er nok i mindretall er jeg redd.
Sokkar Skrevet 3. januar 2020 #15 Skrevet 3. januar 2020 Forresten er jeg gift med en mann, som har forguder mammakroppen min enda jeg ikke er mor til hans barn (enda) 😊 ikke tenk så mye på det. Mye med kroppen går tilbake til normalen, og elles endrer alle kropper seg med årene uansett😊 1
Heisenberg Skrevet 3. januar 2020 #16 Skrevet 3. januar 2020 1 minutt siden, Hr. Aktiv skrev: Ja det vil han, men damer har ofte problemer med en øket kroppsvekt under svangerskapet og dette sammen med alt det mannen sier skal vi ikke tro på så blir det ingenting. Da sitter de heller å reparerer med sjokoladespising i sofaen. Det er hyggelig at noen damer ikke faller i denne gruppa, men de er nok i mindretall er jeg redd. Hæ?
Hr. Aktiv Skrevet 3. januar 2020 #17 Skrevet 3. januar 2020 28 minutter siden, Heisenberg skrev: Hæ? Det er helt åpenbart at damer har mye større problem enn det man først trodde. Mannen sier bare ting som han håper dama liker. Han kan jo umulig elske henne når hun har gått opp noen kg. i graviditeten. De blir deprimerte og setter seg ned å trøstespiser gjerne masse sjokolade fordi de har blitt så usexy. Det er desverre det som skjer i mange tilfeller. De ser ikke gleden i å ha en flott mann som prøver det han kan for å backe opp og kose seg med barnet de har fått sammen. Det barnet er ikke far sitt. Det er bare mor sitt barn. Jo da jeg har opplevd det selv. Trist at vi menn skal være så lite verdt i et menneskes verden, et menneske vi trodde elsket oss. Ikke sikkert det er så mange i denne båte, men jeg vet det er mange flere enn først antatt. Håper trådstarter er så bra som hun sier. For en heldig mann hun har.
Heisenberg Skrevet 3. januar 2020 #18 Skrevet 3. januar 2020 4 minutter siden, Hr. Aktiv skrev: Det er helt åpenbart at damer har mye større problem enn det man først trodde. Mannen sier bare ting som han håper dama liker. Han kan jo umulig elske henne når hun har gått opp noen kg. i graviditeten. De blir deprimerte og setter seg ned å trøstespiser gjerne masse sjokolade fordi de har blitt så usexy. Det er desverre det som skjer i mange tilfeller. De ser ikke gleden i å ha en flott mann som prøver det han kan for å backe opp og kose seg med barnet de har fått sammen. Det barnet er ikke far sitt. Det er bare mor sitt barn. Jo da jeg har opplevd det selv. Trist at vi menn skal være så lite verdt i et menneskes verden, et menneske vi trodde elsket oss. Ikke sikkert det er så mange i denne båte, men jeg vet det er mange flere enn først antatt. Håper trådstarter er så bra som hun sier. For en heldig mann hun har. Ditt kjennskap til damer er så mangelfullt at du burde avstå fra å uttale deg. Jeg har gått gjennom 5 svangerskap og har naturlig nok mange rundt meg som har gått gravide og født barn. INGEN har satt seg ned på sofaen og spist sjokolade for så å velte seg i sin egen elendighet. Du derimot tar din egen opplevelse som et anekdotisk bevis for at «sånn er kvinner». 10
Hr. Aktiv Skrevet 3. januar 2020 #19 Skrevet 3. januar 2020 12 minutter siden, Heisenberg skrev: Ditt kjennskap til damer er så mangelfullt at du burde avstå fra å uttale deg. Jeg har gått gjennom 5 svangerskap og har naturlig nok mange rundt meg som har gått gravide og født barn. INGEN har satt seg ned på sofaen og spist sjokolade for så å velte seg i sin egen elendighet. Du derimot tar din egen opplevelse som et anekdotisk bevis for at «sånn er kvinner». Like mangelfull som din positive opplevelse med dette. Du er veldig uvanlig når du fortsatt holder deg til din mann og i tillegg ønsker å ha sex med ham. Du trenger ikke google så veldig mye før du raskt ser den siden jeg linker til. Jo da det er flere som er voksen her og har både sett og opplevd litt i et langt liv.
Chumi Skrevet 3. januar 2020 Forfatter #20 Skrevet 3. januar 2020 1 time siden, Heisenberg skrev: Har dere et godt forhold så har de forandringene ingenting å si. Om han er en bra mann vil han tenne like mye på deg post partum som han gjør nå. Om ikke mer siden du har født hans barn Takk ❤️ Han er en bra mann, heldigvis 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå