Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg ser av og til på fb om damer som legger ut bilder fra "klubben" de har med venninner. Ei jeg kjenner la ut bilde av stivpyntet bord og kalte klubben sin for "engleklubb". Det høres ut som en kjerringklubb der de sitter og strikker og spiser fyrstekake. Hva er det for noe egentlig? 

Anonymkode: 4ceaf...d4a

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Mange har ein liten gjeng med venninner som møtes 1 gong i måneden for middag og hygge uten mann og barn - litt voksentid og mulighet til å skravle med venninner dei kanskje ikkje får møtt så ofte ellers. Det høres fint ut for dei som har gode venninner. Eg har ikkje hørt eller sett noe liknende det du sikter til, venninna di (?) som har delt bilder på FB er kanskje litt spesiell der 🙂

Skrevet

Det finnes massevis av slike klubber. Noen kaller det syklubb, andre lesesirkel, noen har sitt eget navn på det, f.eks stedsnavnet pluss noe tull bak ("Trondheims kvinnebarteklubb"). Felles for de fleste av dem er mat og alkohol. 

Anonymkode: ff0f6...283

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...