Gå til innhold

Spileløs bh


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har link eller tips til noen fine, spileløse bher som gir god støtte? Har prøvd litt forskjellig, men føler ingenting gir nok støtte/løft. Er ganske stor, både i kroppen og i brystene, og skulle gjerne hatt tak i noen fine bher som ikke har spiler. Har nemlig hørt at disse gir større sjanse for brystkreft, og at de ikke er bra å bruke. Vil helst ha litt løft på brystene, for har litt "hengepupper", så trenger noe som løfter opp i steden for å pushe inn (som en sportsbh), og som gir puppene en fin form. Hjelp?

Anonymkode: f6196...52c

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Synes gode sportsbher gir meg god støtte og løft uten at det blir helt pushup 

Anonymkode: 559a7...f70

Skrevet
7 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Synes gode sportsbher gir meg god støtte og løft uten at det blir helt pushup 

Anonymkode: 559a7...f70

Men synes ikke sports-bher er spesielt pene/sexy, da. 😕 Går du med sports-bh til hverdags? Hva med når du skal pynte deg? Vise litt kløft? ts

Anonymkode: f6196...52c

Skrevet
2 minutter siden, Dropi skrev:

Jeg er også stor og har store bryster, og jeg syns Ellos har mange fine bher uten spile. Søk på myke cuper på ellos.no.

Jeg syns denne sitter bra:https://www.ellos.no/glamorise/bh-full-figure-support/1067943-01

Denne sitter også bra på meg: https://www.ellos.no/ellos-plus-collection/myk-bh-charlotta-med-ekstra-stotte/7000495-01

Takk for linker! ts

Anonymkode: f6196...52c

  • Liker 1
Skrevet

Jeg har nylig kjøpt meg spileløse bher på KappAhl som jeg liker godt. Er 3 for 2 denne uka her. Er i XLNT-serien, og er i både blondeutgaver og litt meir renere look. 

Anonymkode: 68bf0...c41

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...