Gå til innhold

Twentyfour-anorakk til barn...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vurderer å kjøpe det i julegave til jentene mine som er 13 og 8 år. Men, er dette en type jakke unger i den alderen liker å bruke? Tenker kanskje spesielt på 8-åringen mtp at den må dras på over hodet. Om de syns det er tungvint, slik at den ikke blir brukt?

Noen med erfaringer?

Anonymkode: b991b...677

Videoannonse
Annonse
Skrevet

5 åringen nekter å bruke den pga den må dras over hodet. Klarer så vidt å ta den av og på selv.

Anonymkode: 7e54f...8dd

Skrevet

13-åringen vil nok like den hvis vennene hennes har den eller hun ønsker seg den. Kommer litt an på hva slags type de er, om de opptatte av funksjonalitet eller hvordan den ser ut og den er populær.

Anonymkode: 17ca5...528

Skrevet

Greit nok at de er populære, men for en klein jakke.. min revnet i hetta, og de er upraktiske! Er man sminket eller satt opp håret, så er det tungvint å dra de over hodet. Syns heller ikke den er så god. Ja, de er fine. Men for ett makkverk. Hadde ikke kjøpt den til de. 

Anonymkode: 42f5b...7af

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...