Gjest gjest1 Skrevet 28. mai 2005 #1 Skrevet 28. mai 2005 Har den siste måneden brukt shampoen fra dreadhead hq eller noe lignende navn, før rakk håret ned på ryggen et stykke, men nå når jeg går med håret løst (har det mest oppe så ser ikke forskjell) ser jeg det rekker til skuldrene. Det ser jo ganske bra ut da, så det er ikke det som er problemet, jeg lurer bare på hvor håret mitt gikk? Står på flaska "actually tightens dreads" men skjønner ingeting av hvor det blir av, så mye hår forsvunnet? Bøst det her :klø:
Gjest Anonymous Skrevet 28. mai 2005 #2 Skrevet 28. mai 2005 Kanskje de er blitt tykkere, trukket seg sammen på et vis? Mer tovet? Jaja, den som skjønte hva jeg mente får en kos..
Fam Skrevet 28. mai 2005 #3 Skrevet 28. mai 2005 Kanskje de er blitt tykkere, trukket seg sammen på et vis? Mer tovet? Jaja, den som skjønte hva jeg mente får en kos.. Det har krympet og blitt flokete? Eller flokete og dermed krympet? Det du mente..?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå