Gå til innhold

USA er bedre enn Norge. Uføretrygde er døde uansett :)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Bra at noen laget en tråd her og endelig åpnet sannheten. Folk i landet her ønsker egentlig ikke å hjelpe folk i arbeid. Men de vil bare ikke ha kriminelle folk bare, om man har fattigdom så tror de at tyveri og slikt øker.

Men å hjelpe folk ut i arbeid "UTENOM NAV" mener jeg. Neeei. Ikke tale om :P 

I det minste er USA mer ærlig. Enten får du en jobb, lever hos familien til du får en jobb. Eller så er du død på ordntlig.

I norge skal man slenge rundt på trygd pluss jobb.. Vet du hvor sykt ydmykendes og pinlig slikt er. Enten gi folk jobb eller drit i det. Ikke putt noe mellom ting dritt av Velferd + jobb. Enten gi de en jobb Uten noe trygd i det hele tatt og tjen på det jobben betaler. Eller vær på velferd HELT til en jobb dukker opp.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har du permisjon i helgen?.

Anonymkode: 6fed7...2de

  • Liker 6
Skrevet (endret)
2 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Har du permisjon i helgen?.

Anonymkode: 6fed7...2de

Brukte et år på å søke IKT jobb "har fagbrev". Er ikke slik at jeg har lyst på den driten av uføretrygd. Men ikke min skyld at samfunnet er mer fokusert på lege jobber og slikt enn andre jobb laging.

Tok opp en eksamen som jeg strøk i. "Forhåpentligvis klarer jeg den" skal prøve universitet og høgskole bare.. HVIS DET I DET HELE TATT HJELPER. Prøve å velge noe jeg kan tjene flesk på. Bare driter i hva. Bare prøv å finne noe som kan være bling bling penger i jobb. Sykepleier... prrft. Noe iallfall

Endret av Kallis92
Skrevet

Sure thing, boomer.

Anonymkode: 41d80...bef

Skrevet
1 minutt siden, AnonymBruker skrev:

Sure thing, boomer.

Anonymkode: 41d80...bef

Født i 1991. Nice try :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...