Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg vurderer å ta piercing i brystvortene fordi jeg syns det er sexy, vet bare ikke om det vil kle mine litt hengende pupper etter svangerskap.

Jeg er 27 år og plages veldig med dårlig selvtillit rundt puppene og har hørt om flere som har fått bedre selvtillit etter å tatt piercing. Noen som vil dele litt erfaringer og er den innafor å ta piercing selv om puppene henger litt og areolaen er stor?

Anonymkode: 81da6...251

  • Liker 3
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ingen?

Anonymkode: 81da6...251

Skrevet

Jeg tok nipple piercing når jeg var 16 år og fremdeles hadde fyldige pupper. Syntes puppene mine ble råfine etterpå og de så plutselig mye rundere og enda fyldigere ut også. 😄 

Nå, 6 år etterpå har jeg dessverre ikke like fyldige pupper det ser alltid fint ut når jeg ikke bruker bh under klær, men helt naken er litt mer varierende. Jeg har dager hvor jeg elsker de, og dager hvor jeg synes de bare får puppene mine til å se slappere og triste ut. 

Jeg bytter på å bruker piercing og å gå "naken", det er ikke noe problem for meg å gå flere uker uten piercing- de gror ikke igjen. 

Go for it, sjekk om du liker det- ta de ut om du ikke liker de. 

  • Liker 2
  • 2 uker senere...
Skrevet

Jeg har nipple piercing tokk det Ifjord og angrer ikke syntes det er sykt fint både under topper og når man er naken

Anonymkode: cbfb9...5ef

Skrevet

Piercing i hengepatter er så pornofilm-milf du bare får det. Dvs IKKE pent

Anonymkode: a8e00...2de

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...