Gjest Chotca Skrevet 27. mai 2005 #1 Skrevet 27. mai 2005 Jeg har farget håret nesten svart i mange år. Nå vil jeg ha en annen farge. Kobberrød kanskje? Eller blond, men det er vel umulig..? Hvilke fargemuligheter har jeg hvis jeg går til frisør for å få bleket + farget det? Stor mulighet for at jeg jan få et jevnt pent resultat? Vil gjerne høre fra sndre som har vært gjennom denne "prosessen"!?
Gjest Gulltopp Skrevet 27. mai 2005 #2 Skrevet 27. mai 2005 Nei, det er dessverre ikke store sjanser for et pent blondt resultat etter avfarging og ny farging oppå der igjen. Hvis du derimot ønsker deg orange skjær i håret, er dette veien å gå.
Gjest Chotca Skrevet 27. mai 2005 #3 Skrevet 27. mai 2005 Nei' date=' det er dessverre ikke store sjanser for et pent blondt resultat etter avfarging og ny farging oppå der igjen. Hvis du derimot ønsker deg orange skjær i håret, er dette veien å gå.[/quote'] Men en pen rødfarge er det mulig å få?
Gjest Gulltopp Skrevet 27. mai 2005 #4 Skrevet 27. mai 2005 Ja, jeg tror det er bedre muligheter i den retningen.
Gjest Gjesta Skrevet 27. mai 2005 #5 Skrevet 27. mai 2005 Jeg farger også håret svart, og har den erfaringen at det er nesten umulig å få ut. Jeg måtte sitte LENGE med bleking kun får å få noen brune felter, og det er ganske skadelig for håret. Er håret hjemmefarget, sitter fargen om mulig enda bedre enn hvis den er farget hos frisør. Men det eneste du egentlig kan gjøre, er å høre med frisøren hva som kan gjøres. Mye avhenger jo av hårkvaliteten din; et tykt og grovt hår vil for eksempel tåle mer bleking enn et finere hår.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå