Pimbila Skrevet 26. mai 2005 #1 Skrevet 26. mai 2005 Finnes det andre geniale nettbutikker for å handle sminke osv? Ebay, kanskje. Har ikke prøvd det ennå. Er det andre?
Gjest Gjesta Skrevet 26. mai 2005 #2 Skrevet 26. mai 2005 Egentlig handler jeg for det meste i de lokale parfymeriene. SN har elendig utvalg, og de har sjelden nyheter eller den fargen jeg er ute etter i noe. Hudpleie og ting til håret handler jeg enten hos LF eller hos frisøren. Essential Dayspa har også blitt brukt.
Sommerfugl Skrevet 26. mai 2005 #3 Skrevet 26. mai 2005 Hår- og hudpleie kjøper jeg på LF, sminke kjøper jeg på tax free eller i parfymeri.
Cinnamon Skrevet 27. mai 2005 #4 Skrevet 27. mai 2005 Hårprodukter kjøper jeg på LF, eller hos frisøren hvis ikke LF har det jeg er ute etter. Hudpleie og sminke har jeg kjøpt mye av på Ebay, til en rimelig penge. Men jeg handler i parfymeriet også hvis det er noe jeg trenger med en gang, eller hvis jeg ser nyheter jeg bare "må ha".
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå