Gå til innhold

Hvilke upopulære meninger har du?


Anbefalte innlegg

Skrevet
AnonymBruker skrev (2 minutter siden):

Men du aksepterer jo ikke at de uten barn er lykkelige? 

Anonymkode: 9722a...fba

Det gjør jeg. Ikke gi meg meninger jeg ikke har. Men tror at folk med barn er mer lykkelig. 

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet
jaeols skrev (3 minutter siden):

Det gjør jeg. Ikke gi meg meninger jeg ikke har. Men tror at folk med barn er mer lykkelig. 

Du påstår jo at det er trist uten barn, at man blir egoister av det, at man må ha det grusomt uten barn. Glemmer du det du skriver fra gang til gang?

Anonymkode: 9722a...fba

  • Nyttig 1
AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (11 timer siden):
Tabris skrev (20 timer siden):

- Jeg mener verden ville vært et bedre sted hvis Trump ble tatt livet av.

Den er du ikke eneste som mener. Jeg kjenner så mange amerikanere så føler det samme som deg 😅

Anonymkode: 22037...1d9

Litt nysgjerrig her... hva konkret hadde blitt bedre?

Anonymkode: 60024...7b9

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (19 timer siden):

Jeg syns pengestøtten til Gaza burde gå til de fattigste, og ikke til flunkende nye våpen og uniformer til Hamas-soldatene.

Anonymkode: 60024...7b9

Hamas driter virkelig i folket sitt. De graver opp vannrør, som skal frakte vann til palestinerne, og bruker dem til å lage raketter som de skyter mot Israel. Det meste av kritikken går mot Israel(som absolutt fortjener det), mens Hamas blir "glemt".

Anonymkode: 1d409...c0c

  • Liker 4
  • Nyttig 2
Skrevet

Tråden er ryddet for brukerangrep.

Sciurus, mod

Skrevet (endret)
AnonymBruker skrev (På 7.2.2025 den 21.47):

Ser ikke hvorfor folk vil leve til de blir 60

Anonymkode: 6f4a7...a45

Ikke? Hilsen 56-åring 😃

Endret av Bacteria
AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (På 7.2.2025 den 21.47):

Ser ikke hvorfor folk vil leve til de blir 60

Anonymkode: 6f4a7...a45

Det er mange av oss som er glade i livet. Heller 60 enn 20.

Anonymkode: 4f900...209

  • Liker 1
  • Nyttig 1
AnonymBruker
Skrevet

- Folk som mener at retten til å fyre av fyrverkeri er viktigere enn dyr, mennesker og miljø, et beint ut blodharry idioter. Altså, jeg ser rett og slett ned på dere.

- Jeg fatter bare ikke hvorfor narkomane må lage så mye bråk og trøbbel. Jeg forstår at de har det leit og at livet er svært vanskelig, men hvorfor må det gå utover «alle» andre?

- Generasjon Z er en håpløs generasjon, på så mange måter. 

- Damer og jenter med falske øyevipper, falske lepper og all slags falske attributter ser bare så vanvittig sløv og uintelligente ut. 

- Mennesker som legger ut lettkleddbilder av seg selv for oppmerksomhet, har lite å by på, og har et ekstremt behov for å få matet sitt ego. Ja, de fremstår både sløve og uintelligente de også (og er ofte de samme som i punktet over).

- Myndighetsalder burde være hevet til minst 21 år. Minst! 

- Folk som sier «alder er bare et tall», er umodne mennesker som skal unnskylde en eller annen sprø aldersforskjell. Ja, for dere er det sikkert bare et tall … Vi andre modnes og utvikles etter hvert som årene går.

- Det burde være strengere krav for førerkort, og gjerne også krav til fornyelse med jevne mellomrom.

… Gir meg nå, men listen kunne nok vært betydelig lengre.

Anonymkode: c2a88...5d5

  • Liker 5
  • Nyttig 4
AnonymBruker
Skrevet

Tesla er blodharry. Like harry som Volvo 240. Tesla er den mest harry bilen noensinne. Ikke bare pga muskesnusken, den er harry uansett. Selv om Musk selvfølgelig er en tufs. Folk tror det er så kult og status å ha Tesla, men det er det absolutt ikke. 

Anonymkode: 774fe...653

  • Liker 2
  • Nyttig 4
AnonymBruker
Skrevet

At det er så jævlig mye positiv diskriminering av kreftdiagnosen.

"Alt" handler om kreft- nå er det foreslått at de også få bedre vilkår mht. sykelønnsordninger fordi det tar så lang tid å bli utredet, behandlet og så må man håndtere mulige seinskader. Det er pins og det gros barter og det er ukentlige historier i media om denne forferdelige sykdommen og hva den gjør med folk. Misforstå meg rett: unner alle med kreft å bli friske, unner ingen dette hællvette av en sykdom. Men.....det finnes utallige andre sykdommer som også tar knekken på folk. 

Tenker på kronisk, alvorlig men ikke livstruende sykdommer. Må selv lide resten av livet. Her er det sykdom og medisiner dag ut og dag . Jeg blir ikke frisk, det er bare jævlige dager fulle av sykdom til jeg dør med det. Jeg vil også kunne få sykepenger utover ett år pga. min diagnose som ikke er kreft, jeg vil også ha parykk pga. hårtap etter cellegiftbehandling, jeg vil også ha egne senter som behandler psykososiale problemer med et eget tilbud til barn av pasienter. Ønsker at mer kunnskap kan spres, mer oppmerksomhet i media om "ser ikke syk ut" diagnoser. Men under lange og harde kortisonkurer ser jeg i det minste syk ut da.....

Av kreft kan man faktisk bli frisk. Vi er mange som aldri blir friske og vi har få eller ingen privilegier knytte til våre sykdommer. 

Og mener fortsatt ikke å disse noen med kreft ❤️ 

Anonymkode: 27753...b5d

  • Liker 3
  • Hjerte 3
AnonymBruker
Skrevet

Jeg tror ikke at mangfold er særlig bra for å få et samfunn til å fungere godt. Folk generelt trives best sammen med andre med samme bakgrunn og kultur, og samfunn med større mangfold er ofte urolige og ustabile.

Alle mennesker er ikke like verdifulle. Jeg er langt ifra like mye verdt i verden som f.eks en medisinsk forsker eller en som skaper arbeidsplasser og utvikling. Men jeg er mer verdt enn ABB.

"Det grønne skiftet" har gått over alle støvleskaft, og kommer til å gå hardt utover menneskeheten. Det har forsåvidt flere begynt å innse, gudskjelov. Kanskje man får roet ned panikkavgjørelsene.

 

Anonymkode: 181a5...7a9

  • Liker 5
  • Nyttig 1
AnonymBruker
Skrevet

"Mangfoldet" er ikke en styrke. Særlig Islam blir slutten på de Norske verdiene. 

Anonymkode: 764b9...a08

  • Liker 5
  • Nyttig 3
AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (På 7.2.2025 den 19.10):

Hvor bør de sendes da?

Anonymkode: 60024...7b9

Det kan du velge. 

Anonymkode: 764b9...a08

AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (Akkurat nå):

Det kan du velge. 

Anonymkode: 764b9...a08

Nei vet du hva! Sverige, så kan du se hvordan det blir dersom vi ikke sender ut noen, eller blir mer kritisk til hvem og hvor mange vi tar inn. Får se om du liker det 😂

Anonymkode: 764b9...a08

  • Liker 1
  • Nyttig 1
AnonymBruker
Skrevet

Jeg hater fotball og idrett.

Anonymkode: 4f900...209

  • Liker 3
  • Nyttig 2
AnonymBruker
Skrevet

Synes mange medisiner skulle være forbudt

Anonymkode: 51535...ec2

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet
jaeols skrev (På 8.2.2025 den 9.24):

Det gjør jeg. Ikke gi meg meninger jeg ikke har. Men tror at folk med barn er mer lykkelig. 

Forskningen viser faktisk det motsatte 😅

Anonymkode: d9c54...afe

AnonymBruker
Skrevet
AnonymBruker skrev (4 timer siden):

Jeg hater fotball og idrett.

Anonymkode: 4f900...209

Fotball må være den mest meningsløse sporten i verden. Det skjer jo ingenting og de spiller i en liten evighet. For meg er det helt ubegripelig at det er så populært 🤯

Anonymkode: d9c54...afe

  • Liker 4
  • Nyttig 1
AnonymBruker
Skrevet

Hvis du flytter til en ny by, så må du begynne å heie på ditt nye hjemsteds sportslag.

Anonymkode: 1418a...e1b

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...