Gå til innhold

Jeg trenger tips til mat på jobben, når jeg jobber kveld.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg spiser ikke middag når jeg er på jobb da jeg er plaget med luft i magen osv. Har noen råd om hva jeg kan spise på ettermiddagen som ikke er tungt for magen men mettende? Dette er en ny situasjon for meg så er litt rådvill. Fjordland og nudler er utelukket da magen min ikke tåler det så godt.

Anonymkode: f1510...598

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg liker å lage pannekaker med cottage cheese, og ha syltetøy på. 

Anonymkode: 454ed...66b

Skrevet

lag grønnsakssuppe//lapskus, og del det i mindre måltider. trenger bare å varme opp :)

 

Anonymkode: 3fc8f...1a9

Skrevet

Jeg likte godt kjøleskapsgrøt når jeg hadde med niste, lettvint, variabelt og mettende:) Ellers synes jeg det var greit å bake opp grove horn/ pizzasnurrer som jeg tok med meg

Anonymkode: 8e38d...8fd

Skrevet

Sliter med det samme som deg. Kjøtt, pasta og brød gjør meg oppblåst.

Som lunsj lager jeg som eksempler: En omelett med det du har av grønnsaker. En wok med mye grønnsaker. Squashnudler med pesto. Tunfisksalat med majones og isbergsalat og diverse grønt. Wrap med hummus og litt kylling, eller bare grønnsaker. Quinoasalat. Matmuffins. 

Anonymkode: ca2f4...952

Skrevet

Suppe på termos og diverse salater. Knekkebrød med lett pålegg. 

Anonymkode: 7ffa4...08e

Skrevet

Gode forslag 👍🏼😄

Anonymkode: f1510...598

Skrevet

Jeg spiste ofte omelett, hjemmelaget suppe, salat jeg hadde laget hjemme, laks med pesto og grønnsaker, fiskekaker med grønnsaker, havregrøt, 

Anonymkode: d7498...fe8

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...