Gå til innhold

Kvinner som farger håret mørkere og tar spraytan eller selvbruning. Prøver de å se utenlandske ut?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Virker som det er en tendens.

Anonymkode: 37551...ce6

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er nok bare fordi det er en populær look om dagen. Kjenner de som også klinker til med mørke linser. 

Anonymkode: e65be...16a

Skrevet

Prøver vel å se ut som en eller annen sigøyner. 

Anonymkode: 5f910...5e0

  • Liker 2
Skrevet

Finnes norske etniske kvnner med naturlig mørkt hår, visste du det?

Anonymkode: 316e4...236

Skrevet

De er vel ikke fornøyde med å være hvite? 
Noen av de «Tar så av» at de ser skitne ut..

Skrevet

De prøver å få rumpehullet til å se blekere ut. 

Anonymkode: f9b49...a07

Skrevet

Jepp, og så forstørrer de leppene med restylane slik at de ligner mer på afroamerikanere. 

Anonymkode: 05b6e...675

Skrevet
På 24.10.2019 den 12.45, AnonymBruker skrev:

Virker som det er en tendens.

Anonymkode: 37551...ce6

De prøver vel kanskje heller å se ut som en som har økonomien under kontroll og en som er i syden flere ganger i året. Hva vet jeg? Kjenner også damer på sytti som tar nesten alt av behandlinger for å se ung ut, som bruker filter på mobilen for å skjule rynker. Men jeg bryr meg ikke. Jeg ville kanskje gjort noe av det samme, men kommer aldri ha så god økonomi når jeg kommer opp i årene, eller det kan jeg ikke vite. 

Men jeg farger og striper håret par ganger i året. Skal se når det vokser ut om jeg liker det bedre som det er. Noen grå hår har sneket seg inn. Bruker ta mini-coulor og stripe det i en mørkere tone (farge). Da blir det aldri et hardt skille og jeg slipper unna frisøren, unntatt klipp, og lommeboka er fornøyd. En venninne som er frisør sier at jeg bør farge det lyst, men jeg har aldri kledd å være blond. Når den dagen kommer farger jeg heller håret i gråtoner. Fordi jeg vil se ut som jeg kommer fra Hollywood, bare å late som så er det sant. 

 

Skrevet

Jeg bruker en runde med medium brunfarge i ny og ne, og håret mitt er naturlig mørkt, men hadde bleket det før, så måtte farge det til naturlig igjen. Jeg liker det sånn, men jeg velger og ikke ta av og bare farge litt, jeg syntes litt brunere farge er finere da, gjemmer litt av kroppen føler jeg 😅 også hjelper det litt på ujevn hudfarge 😅

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...