Perelandra Skrevet 21. oktober 2019 #1 Skrevet 21. oktober 2019 For en tid siden kjøpte jeg spagettikokeren fra Tupperware som er beregnet til å bruke i mikrobølgeovn. Problemet er bare at den er for stor til mikrobølgeovnen. Jeg får så vidt plassert den i ovnen hvis den står på skrå, men den er altfor stor til å kunne rotere. Jeg trodde mikrobølgeovner hadde standard størrelse, så jeg synes dette er rart. Et det andre som har samme erfaring? Spagettikokeren er forøvrig kjøpe brukt, så jeg har ikke mulighet til å returnere den.
AnonymBruker Skrevet 21. oktober 2019 #2 Skrevet 21. oktober 2019 Mikrobølgeovner kommer i flere størrelser, både innvendig og utvendig. Anonymkode: 1c0b6...ef6
Perelandra Skrevet 21. oktober 2019 Forfatter #3 Skrevet 21. oktober 2019 1 time siden, AnonymBruker skrev: Mikrobølgeovner kommer i flere størrelser, både innvendig og utvendig. Anonymkode: 1c0b6...ef6 Takk! Jeg har aldri tenkt på tidligere at det var forskjell i størrelse på mikrobølgeovner, men det stemmer sikkert.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå