Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Går du ofte ut på byen for å fylle og feste?

Anonymkode: 4c71c...fce

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Over 1 år siden jeg var ute på byen. 
Det er dyrt, masse kø, slåssing, menn i alle aldere som alltid skal prøve seg med de dummeste «triks». Jenter/ damer som hyler etter oppmerksomhet. Nei, holder meg til hjemmefester. 

Endret av Madde123
  • Liker 1
Skrevet

Aldri. Tror kanskje jeg ble med en gang i 2007, det varte ca 40 min.

Skrevet

Sist jeg var på byen og festet var i 2006,

  • Liker 1
Skrevet

Liker best å være edru. 

  • Liker 2
Skrevet
Akkurat nå, Kågebruker skrev:

Liker best å være edru. 

Men hender jeg er ute. Noen ganger i året. Drikker kanskje et glass vin. Hater øl. Blir urolig av alkohol. 

Skrevet

Liker å være edru, jeg å ☺️ Var sist "på byen" 3 mnd siden ellerno 

Skrevet

Må vel si jeg aldri er "på byen" når jeg ikke har vært det siden 2002. Liker ikke fyll, så har aldri drukket mer enn max to glass vin "på byen". Selv ikke i min grønneste ungdom. Kjenner jeg blir kaldsvett bare med tanken på en tur på byen, støy og mas. 

Anonymkode: d4868...ce0

Skrevet

Hver helg.

Anonymkode: 67752...09b

Skrevet

Stortsett hver helg når eg er heim frå sjø, men ikkje nødvendigvis full fest eller lørdager. 

Anonymkode: c8ec8...7a2

Gjest AthenaRavenLuna
Skrevet

Aldri, sluttet å dra på byen når jeg var rundt 25.

Skrevet

Sist jeg var på byen var vel 4-5 år siden. Nå drikker jeg ikke en gang lenger alkohol, så da ser jeg virkelig ikke noe poeng i å gå på byen.

Skrevet
20 timer siden, Madde123 skrev:

Over 1 år siden jeg var ute på byen. 
Det er dyrt, masse kø, slåssing, menn i alle aldere som alltid skal prøve seg med de dummeste «triks». Jenter/ damer som hyler etter oppmerksomhet. Nei, holder meg til hjemmefester. 

Enig, utrolig kjedelig. Har man opplevd dette etpar år så holder det for mange.

Endel er med ut bare pga mas og gruppepress.

 

Jeg undrer meg over de som går på byen hver helg å drikker seg full, for et trist liv. Tenker mange av disse sliter mentalt, fyller livet sitt med alkoholen.

Anonymkode: 1cf5b...6ca

Skrevet

Det skjer ei sjelden gang. Alt fra 0 til 2-3 ganger i året. Men da skjer det i forbindelse med noe. Hjemmekamp mot laget fra nabobyen, middag og noe drikke påspandert av jobben til mannen etterpå. Julebord med jobben, hvorpå folk tar ei runde på byen etterpå. Ut og spise sammen som en vennegjeng, hvorpå man tar noen drinker eller øl etterpå.

Kan ikke huske sist jeg gikk på byen bare for å gå på byen.

Skrevet

Så ofte jeg kan. Gjerne hver helg. Er en del alkohol som skal konsumeres og noen ons som må gjennomføres:-)

Anonymkode: a2540...330

Skrevet
21 timer siden, AnonymBruker skrev:

Går du ofte ut på byen for å fylle og feste?

Anonymkode: 4c71c...fce

Nei, gidder ikke.

Skrevet

2008 - attenårsdagen min. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...